Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

28 серпня 2017                                                                               № 695

Про надання дозволу ______________

на укладення договору купівлі-продажу

від імені та з урахуванням майнових

прав підопічного ___________________

 

         Розглянувши заяву та документи, надані гр. ______________________, яка є опікуном недієздатного ________________, __________ р.н., про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу  1/4 частки квартири ___ у будинку ___ по проспекту ________ у м. Миколаєві від імені підопічного та на укладення договору купівлі-продажу будинку ___ по вулиці ________________ в м. Миколаєві з урахуванням майнових прав підопічного _____________, керуючись п. 3 ч. 1 ст. 71 Цивільного кодексу України, п. 1.7 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88, відповідно до Протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради № 5 від 14.08.2017, керуючись пп. 4 п. “б” ч.1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл опікуну, _______________укласти від імені недієздатного ____________,  __________ р.н., договір купівлі-продажу                 1/4 частки квартири ___ у будинку ___ по проспекту ______ у м. Миколаєві.

 

2. Надати дозвіл опікуну, ________________, укласти договір купівлі-продажу будинку ___ по вулиці ________ в м. Миколаєві з урахуванням майнових прав підопічного _____________________.

 

 3. Зобов’язати опікуна, __________________, після укладення договору купівлі-продажу від імені недієздатного __________________, ________ р.н., 1/4 частки квартири ____, у будинку ___ по проспекту ______________               у м. Миколаєві, у місячний термін письмово повідомити про це опікунську раду при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради з наданням копії договору купівлі-продажу вищезазначеного майна.

 

4. Зобов’язати опікуна, ___________________, у місячний термін надати до опікунської ради при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради копію договору купівлі-продажу будинку __ по вулиці ____________________ у  м. Миколаєві з урахуванням майнових прав підопічного _________________.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренка С.М.

 

Міський голова                                                                                         О.Ф. Сєнкевич

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: