Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

20 квітня 2017                                                                                   № 18/22

Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок юридичним особам,

фізичним особам – підприємцям по Корабельному району                

м. Миколаєва

 

         Розглянувши звернення юридичних осіб та громадян, наявну земельно-кадастрову інформацію, погодження з постійними комісіями міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

 

Пункт 1 “1. Фізичній особі - підприємцю Брижак Оксані Григорівні для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1195 кв.м, із земель комунальної власності, з метою передачі в оренду для обслуговування нежитлового об’єкта по вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, 75/2 відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради  від 28.11.2016 № 17-4194.

Площу земельної ділянки уточнити проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 30.01.2017, протокол № 34, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради.” перенесено на 18 сесії міської ради від 20.04.2017 за пропозицією депутата міської ради  Веселовської  Л.І.

 

2. Управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2576 кв.м, із земель комунальної власності, з метою передачі в постійне користування для обслуговування міського закладу культури Кульбакінського будинку культури Корабельного району м. Миколаєва по вул. Райдужній, 38  відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 15.09.2016  №  17-4385.

Площу земельної ділянки уточнити проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 06.02.2017, протокол № 35, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради.

 

2. Зобов'язати замовників надати до центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради погоджені проекти землеустрою.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Турупалова А.В.

 

 

Міський  голова                                                                                 О.Ф.Сєнкевич


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: