МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
Галузева програма розвитку
«Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки
1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
Галузева програма розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я визначає перспективи розвитку галузі охорони здоров’я м. Миколаєва.
У Програмі викладені правові, організаційні, лікувально-профілактичні, економічні та соціальні засади охорони здоров’я в м. Миколаєві, метою яких є забезпечення високої працездатності і довголітнього активного життя громадян, усунення факторів, що шкідливо впливають на їх здоров’я, упередження і зниження захворюваності, інвалідності та смертності.
У новій редакції Бюджетного кодексу України враховані питання, пов’язані з оптимізацією медичних закладів, переходом на трирівневий механізм фінансування сфери охорони здоров’я і більш раціонального використання наявного фінансування. Структурна реорганізація сфери охорони здоров’я відповідно до потреб населення у різних видах медичної допомоги та створення мережі закладів первинного рівня відбувається шляхом реорганізації, перепрофілювання частини лікувальних закладів та відкриття нових установ, з метою наближення до місця проживання населення.
Шляхом оптимізації закладів первинної ланки медичної допомоги створено сім центрів первинної медико-санітарної допомоги з мережею 37 сімейних амбулаторій.
Для надання медичної допомоги вторинного рівня в місті збережено структуру лікувальних закладів. Так, мешканців міста обслуговують три міські лікарні загального профілю, лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня, три пологові будинки, дві міські дитячі поліклініки, міській протитуберкульозний диспансер.
Стоматологічну допомогу населенню надає міська стоматологічна поліклініка.
У роботу закладів охорони здоров’я міста впроваджуються сучасні медичні технології за рахунок оснащення сучасним медичним обладнанням, що сприяє мінімізації факторів ризику захворювань та створення сприятливого для здоров’я середовища на основі наукових досліджень.
У закладах охорони здоров’я міста використовуються затверджені Міністерством охорони здоров’я України стандарти, протоколи щодо діагностики, лікування, профілактики захворювань та реабілітації хворих.
Поступово вирішується питання створення єдиного медичного простору в місті та області.
2. ПРОБЛЕМИ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МІСТА
Здоров’я має важливе значення у житті кожної людини, становить ключовий аспект національної безпеки, визначає можливості досягнення індивідуального і суспільного добробуту та благополуччя, перспективи стійкого розвитку.
Існуючі проблеми охорони здоров’я є непростими для вирішення, мають багатоаспектний комплексний характер, що обумовлює необхідність оновлення підходів до охорони здоров’я, розробки і реалізації нових стратегій та програм. Метою нових підходів має бути поліпшення здоров’я населення, зниження інвалідізації і забезпечення стійкості системи охорони здоров’я, орієнтованих на людину.
Стан здоров’я населення міста характеризується від’ємним природним приростом і демографічним старінням, зростанням загального тягаря хвороб. Середня тривалість життя чоловіків в місті дорівнює 65 років.
Загальна смертність населення міста складає 10,06 на тисячу населення. Високим є рівень смертності осіб працездатного віку, який складає 324,4 на сто тисяч населення.
Смертність на 100 тис. населення від злоякісних новоутворень в місті лишається високою та в 2015 р. склала 177,3.
У структурі смертності та захворюваності дорослого населення міста переважають хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення, травми і отруєння та інфекційні захворювання.
Серцево-судинні захворювання, серед яких найбільш поширеною є ішемічна хвороба серця (ІХС) – основна причина смертності пацієнтів середнього та похилого віку. ІХС та церебро-васкулярні хвороби дуже тісно пов’язані з артеріальною гіпертензією – одним з найпоширеніших хронічних захворювань людини, що в два-три рази збільшує ризик розвитку майже всіх атеросклеротичних серцево-судинних ускладнень. Таким чином, основними медико-соціальними проблемами є: зростання захворюваності та поширюваності найбільш соціально значущих хвороб системи кровообігу: атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, ІХС; значна первинна інвалідизація; висока смертність хворих працездатного віку; зменшення тривалості життя населення.
Викликає занепокоєння тенденція до погіршення стану здоров’я дорослого населення та молоді, збільшення частоти соціально небезпечних хвороб, у тому числі туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, розладів психіки тощо.
Зростання захворюваності населення відбувається внаслідок поширення чинників ризику, зокрема тютюнопаління, зловживання алкоголем і вживання наркотиків, передусім серед осіб молодого віку. За останні 3 роки відмічено зростання поширеності захворювань на ВІЛ/СНІД.
Захворюваність на інфекційні хвороби залишається також високою. Існує загроза поширення крапельних, особливо небезпечних, зоонозних інфекцій та паразитарних хвороб.
Захворюваність на туберкульоз за останні 3 роки має тенденцію до підвищення та складає 61,2 на 100 тис. населення.
Відмічається високий рівень захворюваності на цукровий діабет, його ускладнень, спричинених ними інвалідності і смертності.
Цукровий діабет є соціальною проблемою, для розв’язання якої необхідна державна підтримка, координація зусиль усіх центральних та місцевих органів виконавчої влади.
Занепокоєння викликає стан репродуктивного здоров’я городян, яке має стратегічне значення для забезпечення сталого розвитку міста.
За 2014 р. – 2015 р. відмічена тенденція до зменшення числа пологів до 51,02 проти 54,62 у 2014 р. на 1 тис. жінок фертильного віку. Рівень нормальних пологів теж зменшився в зв’язку зі значним збільшенням кількості вагітних з супутньою соматичною патологією.
Рівень обізнаності щодо здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, планування сім’ї, відповідального батьківства, методів профілактики не планованої вагітності, використання сучасних методів контрацепції зумовлює необхідність подальшого поліпшення комплексу заходів спрямованих на покращання репродуктивного здоров’я.
Система охорони здоров’я не задовольняє у повному обсязі потреби населення у доступній, високоякісній та ефективній медичній допомозі. Попередні реформи у сфері охорони здоров’я не дали бажаного результату у зв’язку з тим, що мали непослідовний, переважно фрагментарний характер, систему надання медичної допомоги, що не дозволило адаптувати її до потреб населення.
3. МЕТА ПРОГРАМИ
Метою Програми є збереження та зміцнення здоров’я, профілактика захворювань, зниження захворюваності, інвалідності і смертності населення, підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, забезпечення соціальної справедливості і захисту прав громадян на охорону здоров’я.
4. ШЛЯХИ ТА СПОСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ
Досягнення визначеної мети Програми можливе шляхом:
- оптимізації організації та механізму фінансування системи надання медичної допомоги, спрямованої на розв’язання реальних потреб населення;
- підвищення якості кадрового забезпечення та рівня професійної підготовки фахівців з питань профілактики і раннього виявлення хвороб, діагностики та лікування;
- забезпечення надання населенню міста якісної, доступної та ефективної первинної медичної допомоги за місцем проживання;
- забезпечення надання високоякісної медичної допомоги у сфері репродуктивного здоров’я населення та планування сім’ї відповідно до протоколів її надання;
- забезпечення максимально сприятливих умов для збереження основних демографічних показників (зниження смертності, у тому числі малюкової, підвищення народжуваності та природного приросту населення);
- підвищення ефективності санітарно-освітньої роботи та пропаганди здорового способу життя з широким використанням сучасних технологій та засобів масової інформації;
- спрямування зусиль медичних працівників на виявлення захворювань у ранніх стадіях та проведення ефективної профілактики їх на функціональній стадії або на стадії мінімальних морфологічних змін;
- активізувати профілактичний напрям дій щодо боротьби з серцево-судинними, онкологічними захворюваннями, захворюванням населення на цукровий діабет, туберкульоз та СНІД;
- залишити пріоритетними напрямками надання медичної допомоги дітям, матерям та населенню похилого віку;
- збереження та подальше зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я;
- соціальних захист працівників закладів охорони здоров’я.
5. ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ
Фінансування завдань і заходів Програми планується здійснювати за рахунок централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я України з державного бюджету, медичної субвенції та за рахунок коштів міського бюджету, інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Фінансування заходів Програми здійснюється у межах видатків, що передбачаються у державному, міському бюджетах головних розпорядників коштів, відповідальних за їх виконання. Обсяги фінансування можуть корегуватися в межах бюджетного періоду без внесення змін до даної Програми. Обсяг бюджетних коштів визначається щороку, виходячи із фінансової можливості бюджету.
6. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ
ПРОГРАМИ
Координацію дій між виконавцями Програми та контроль за її виконанням здійснює управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
Виконавці Програми щороку до 15 січня надають управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформацію про виконання цієї Програми за попередній рік.
Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради щороку до 25 січня надає узагальнену інформацію про виконання цієї Програми міському голові та постійній комісії Миколаївської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
7. ДОДАТКИ ДО ПРОГРАМИ
Додаток 1. Паспорт галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки.
Додаток 2. Завдання та заходи галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки.
Додаток 3. Очікувані результати і ефективність галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки.
______________________________________________________
Додаток 1
до Програми
ПАСПОРТ
галузевої програми розвитку
«Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки
1. Програму затверджено рішенням міської ради від __________ № _____.
2. Ініціатор: управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
3. Розробник Програми: управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
4. Відповідальний виконавець: управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
5. Співвиконавці: заклади охорони здоров’я міста.
6. Термін: 2016-2018 роки.
7. Прогнозні обсяги та джерела фінансування
Джерела фінансування | Обсяг фінансування (тис.грн.) | У тому числі за роками (тис.грн.) | ||
2016 | 2017 | 2018 | ||
Кошти міського бюджету | 603081,000 | 160958,000 | 195974,000 | 246149,000 |
Кошти медичної субвенції | 1374245,000 | 436305,000 | 461415,000 | 476525,000 |
Інші джерела фінансування | 513513,000 | 171161,000 | 171171,000 | 171181,000 |
Всього | 2490839,000 | 768424,000 | 828560,000 | 893855,000 |
Примітка. Обсяги фінансування можуть корегуватись в межах бюджетного періоду без внесення змін до даного додатка.
Додаток 2
до Програми
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ
галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки
№ з/п | Найменування завдання і заходу | Строк виконання заходу (рік) | Виконавці | Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.) | Очікувані результати | |||
Джерела фінансування | У тому числі за роками | |||||||
2016 | 2017 | 2018 | ||||||
І | Забезпечити надання населенню міста первинної медичної допомоги за місцем проживання | 2016-2018 |
| Всього | 46800,000 | 46800,000 | 46800,000 |
|
Кошти міського бюджету | 22400,000 | 22400,000 | 22400,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 18900,000 | 18900,000 | 18900,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 5500,000 | 5500,000 | 5500,000 | |||||
1 | Забезпечити безоплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів), безоплатне забезпечення іншими протезами і протезно-ортопедичними виробами пільгового контингенту громадян | 2016-2018 | КЗ ММР «Міська стоматологічна поліклініка», КП «Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки № 1», КП «Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки № 2», КП «Стоматологія № 3» | Всього | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | Збільшення відсотка забезпечення пільгової категорії населення безоплатним зубопротезуванням |
Кошти міського бюджету | 1500,000 | 1500,000 | 1500,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1500,000 | 1500,000 | 1500,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | З метою підвищення престижності та мотивації медичних працівників загальної практики-сімейної медицини забезпечити безоплатний проїзд в міському транспорті даній категорії медичних працівників | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 500,000 | 500,000 | 500,000 | Підвищення показника забезпечення лікарями та медичними сестрами загальної практики – сімейної медицини |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 400,000 | 400,000 | 400,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
3 | Забезпечити безоплатним та пільговим відпуском лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 11000,000 | 11000,000 | 11000,000 | Зниження загальної захворюваності та інвалідізації населення |
Кошти міського бюджету | 5000,000 | 5000,000 | 5000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 5000,000 | 5000,000 | 5000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
4 | Забезпечити спеціальним лікувальним харчуванням хворих на фенілкетанурію | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 1400,000 | 1400,000 | 1400,000 | Зниження загальної захворюваності та інвалідізації населення |
Кошти міського бюджету | 800,000 | 800,000 | 800,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 400,000 | 400,000 | 400,000 | |||||
5 | Забезпечити функціонування ЦПСМД з мережею сімейних амбулаторій, шляхом оснащення відповідно до табелів оснащення | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 20000,000 | 20000,000 | 20000,000 | Зниження рівня загальної захворюваності населення та занедбаних випадків захворювань |
Кошти міського бюджету | 10000,000 | 10000,000 | 10000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 7000,000 | 7000,000 | 7000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | |||||
6 | З метою підвищення престижності та мотивації медичних працівників загальної практики-сімейної медицини використовувати стимулюючі доплати для медичних працівників закладів первинного рівня в залежності від обсягу та якості профілактичної роботи | 2016-2018 | Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 6000,000 | 6000,000 | 6000,000 | Підвищення показника забезпечення лікарями та медичними сестрами загальної практики – сімейної медицини |
Кошти міського бюджету | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
7 | Підготувати до 2018 року 169 лікарів та 480 медичних сестер загальної практики – сімейної медицини шляхом дистанційної підготовки та безперервного професійного розвитку фахівців | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 700,000 | 700,000 | 700,000 | Підвищення показника забезпечення лікарями та медичними сестрами загальної практики – сімейної медицини |
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 300,000 | 300,000 | 300,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 300,000 | 300,000 | 300,000 | |||||
8 | Вирішити питання медикаментозного забезпечення пацієнтів, хворих на муковісцидоз | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | Зниження показників інвалідності та смертності |
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
9 | Забезпечення молочними сумішами та продуктами дитячого харчування, безкоштовним лікувальним харчуванням (молочними сумішами, сухими, консервованими та ін. спеціалізованими продуктами дитячого харчування) дітей грудного і другого року життя із малозабезпечених сімей; дітей грудного та раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; адаптованими сумішами – замінниками грудного молока, дітей першого року народження, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної медичної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 2200,000 | 2200,000 | 2200,000 | Зниження рівня захворюваності дитячого населення |
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
ІІ | Забезпечення умов безпечного материнства на І та ІІ рівні надання медичної допомоги | 2016-2018 |
| Всього | 7880,000 | 8910,000 | 8940,000 |
|
Кошти міського бюджету | 2614,000 | 3624,000 | 3634,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1930,000 | 1940,000 | 1950,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 3336,000 | 3346,000 | 3356,000 | |||||
1 | Забезпечити виконання клінічних протоколів з питань надання акушерської, гінекологічної, неонатальної допомоги відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та висновків науково-доказової медицини | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міська лікарня швидкої медичної допомоги, міські лікарні №№ 3, 4, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради | Всього | 3500,000 | 3500,000 | 3500,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1500,000 | 1500,000 | 1500,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 1500,000 | 1500,000 | 1500,000 | |||||
2 | Забезпечити родопомічні заклади міста комп’ютерами для здійснення реєстру вагітних, роділь та породіль високого ступеня акушерського і перинатального ризику та створення реєстру жінок репродуктивного віку, що мають важку екстрагенітальну патологію | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» | Всього | 50,000 | 50,000 | 50,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 14,000 | 14,000 | 14,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 36,000 | 36,000 | 36,000 | |||||
3 | Забезпечити закупівлю препаратів для лікування тяжких форм анемії у вагітних | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 7» | Всього | 20,000 | 20,000 | 20,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 20,000 | 20,000 | 20,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
4 | Забезпечити акушерські відділення препаратами для надання невідкладної медичної допомоги у разі кровотечі та інших ускладнень вагітності та пологів | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3 | Всього | 150,000 | 180,000 | 210,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 60,000 | 70,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 50,000 | 60,000 | 70,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 60,000 | 70,000 | |||||
5 | Забезпечити проведення профілактики гемолітичної хвороби новонароджених, придбання антирезусного імуноглобуліна | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3 | Всього | 50,000 | 50,000 | 50,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
6 | Забезпечити препаратами сурфактатного ряду для недоношених новонароджених дітей | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3 | Всього | 610,000 | 610,000 | 610,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 300,000 | 300,000 | 300,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 210,000 | 210,000 | 210,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
7 | Закупити сучасне обладнання (апарати для штучної вентиляції легень, інкубатори, нейросонографи, лампи для фототерапії, білірубінометри, кисневі концентратори) для неонатологічних відділень | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3 | Всього | 1800,000 | 2800,000 | 2800,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 2000,000 | 2000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 800,000 | 800,000 | 800,000 | |||||
8 | Впровадити забезпечення безоплатними контрацептивами жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи загрожують життю, молодь у віці 14-17 років; жінок з малозабезпечених сімей, ВІЛ-позитивних жінок | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 200,000 | 200,000 | 200,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
9 | Поліпшити матеріально-технічне забезпечення родопомічних закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги жінкам з передпухлинною патологією шляхом придбання гістероскопів, лапароскопів та необхідних витратних матеріалів для якісної діагностики та лікування | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3 | Всього | 1500,000 | 1500,000 | 1500,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | 700,000 | 700,000 | 700,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 800,000 | 800,000 | 800,000 | |||||
10 | Забезпечити участь у щорічному навчанні лікарів акушерів-гінекологів, сімейних лікарів та лікарів загальної практики, а також фахівців середньої ланки – фельдшерів, акушерок, медсестер з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради | Всього | 0,000 | 0,000 | 0,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Кошти медичної субвенції | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Інші джерела фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
11 | Брати участь у щорічному проведенні інформаційно-просвітницьких кампаній для населення з питань здорового способу життя, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї за допомогою тематичних теле-, радіопередач та соціальної реклами | 2016-2018 | Пологові будинки №№ 1, 2, 3, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, міська дитяча поліклініка № 4 | Всього | 0,000 | 0,000 | 0,000 | Зниження рівня материнської захворюваності та смертності, зниження рівня малюкової захворюваності та смертності |
Кошти міського бюджету | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Кошти медичної субвенції | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Інші джерела фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
ІІІ | Зменшення поширеності інфекційних хвороб | 2016-2018 |
| Всього | 1475,000 | 1485,000 | 1495,000 |
|
Кошти міського бюджету | 430,000 | 440,000 | 450,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 875,000 | 875,000 | 875,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 170,000 | 170,000 | 170,000 | |||||
1 | Забезпечити закупівлю імунобіологічних препаратів за для передсезонної імунопрофілактики проти грипу в групах епідемічного ризику (в т.ч. медпрацівників) | 2016-2018 | Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 260,000 | 260,000 | 260,000 | Охоплення щепленнями населення не менш як на рівні 95% |
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 60,000 | 60,000 | 60,000 | |||||
2 | Забезпечити проведення щеплень проти гепатиту В для медичних працівників |
| Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 70,000 | 70,000 | 70,000 | Зниження захворюваності на гепатит В серед медпрацівників |
Кошти міського бюджету | 20,000 | 20,000 | 20,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
3 | Забезпечити закупівлю імунобіологічних препаратів для пасивної імунопрофілактики дітей, народжених HBsAg «+» матерями |
| Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 15,000 | 15,000 | 15,000 | Зниження інвалідності та смертності |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 15,000 | 15,000 | 15,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
4 | Забезпечити охоплення профілактичними щепленнями цільових груп населення відповідно до Календаря щеплень та у разі необхідності за епідемічними показаннями проти дифтерії, правця, туберкульозу, поліомієліту, кашлюку, кору, епідемічного паротиту, краснухи, гемофільної інфекції |
| Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 150,000 | 150,000 | 150,000 | Зниження інфекційної захворюваності керованими інфекціями |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
5 | Забезпечити проведення екстреної профілактики правця та вакцинацію населення проти сказу |
| Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 660,000 | 670,000 | 680,000 | Зниження захворюваності сказом та правцем |
Кошти міського бюджету | 60,000 | 70,000 | 80,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 600,000 | 600,000 | 600,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
6 | Оснащення складів імунобіологічних препаратів, кабінетів щеплень та інших закладів, у яких проводяться профілактичні щеплення, холодильним устаткуванням для дотримання оптимальних умов «холодового ланцюга» під час зберігання, транспортування, забезпечити кондиціонерами кабінети щеплень де використовуються імунобіологічні препарати |
| Лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 300,000 | 300,000 | 300,000 | Зниження поствакцинальних ускладнень |
Кошти міського бюджету | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
7 | Щорічно організовувати навчання фахівців, що беруть участь у проведенні імунопрофілактики, з питань дотримання оптимальних умов «холодового ланцюга» під час зберігання, транспортування та використання імунобіологічних препаратів |
| Лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 20,000 | 20,000 | 20,000 | Збільшення кількості підготовлених медичних працівників |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 10,000 | 10,000 | 10,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 10,000 | 10,000 | 10,000 | |||||
IV | Боротьба із захворюванням на туберкульоз та його профілактика | 2016-2018 |
| Всього | 25069,000 | 19065,000 | 19220,000 |
|
Кошти міського бюджету | 21959,000 | 15955,000 | 16110,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3110,000 | 3110,000 | 3110,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 0,000 | 0,000 | 0,000 | |||||
1 | Забезпечити утримання міського протитуберкульозного диспансеру з міського бюджету міста Миколаєва як закладу, що надає амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню міста Миколаєва | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер | Всього | 13000,000 | 13000,000 | 13000,000 | Недопущення погіршення епідеміологічної ситуації, зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження рівня захворюваності та смертності від нього |
Кошти міського бюджету | 10000,000 | 10000,000 | 10000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | Організація проведення профілактичних флюорографічних оглядів населення та закупівля необхідної кількості рентгенівської плівки та реактивів, лабораторних витратних матеріалів з метою забезпечення обстеження населення міста | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 700,000 | 760,000 | 820,000 | Зниження відсотка занедбаних форм туберкульозу |
Кошти міського бюджету | 700,000 | 760,000 | 820,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
3 | Забезпечення обстеження осіб, з підозрою на туберкульоз за зверненням, методом мікроскопії мазка мокротиння (закупівля лабораторних матеріалів; створення та облаштування пунктів збору мокротиння ; транспортування зразків мокротиння з метою покращання та своєчасного виявлення хворих на туберкульоз | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 200,000 | 200,000 | 200,000 | Збільшення відсотку мікроскопій мокротиння |
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
4 | Забезпечення проведення туберкулінодіагностики у дітей та підлітків. Проведення щорічного навчання бригад, які здійснюють туберкулінодіагностику. Забезпечення закладів охорони здоров’я міста туберкуліном та туберкуліновими шприцами | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 435,000 | 350,000 | 435,000 | Зниження захворюваності на туберкульоз |
Кошти міського бюджету | 435,000 | 350,000 | 435,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
5 | Забезпечення проведення превентивного лікування дітей та підлітків з латентними формами туберкульозу та оздоровлення вогнищ туберкульозної інфекції, у яких виявлено хворого на туберкульоз | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 50,000 | 50,000 | 50,000 | Зниження захворюваності на туберкульоз серед дітей та підлітків |
Кошти міського бюджету | 40,000 | 40,000 | 40,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 10,000 | 10,000 | 10,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
6 | Забезпечення доступу до хіміопрофілактики хворих на туберкульоз з групи ризику, які знаходяться на обліку. Лікування хворих на туберкульоз (1-4 категорії) за стандартними схемами лікування протитуберкульозними ліками I та II ряду, отриманими за рахунок централізованих закупівель за кошти держбюджету | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | Зниження показників рецидивів |
Кошти міського бюджету | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
7 | Забезпечення доступу до хірургічного лікування хворих на туберкульоз легень та позалегеневий туберкульоз після завершення інтенсивної фази лікування | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер | Всього | 200,000 | 200,000 | 200,000 | Зниження інвалідізації хворих на туберкульоз |
Кошти міського бюджету | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
8 | Забезпечення препаратами для лікування побічних дій згідно з потребою | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 15,000 | 15,000 | 15,000 | Зниження кількості алергічних реакцій на проти-туберкульозні препарати |
Кошти міського бюджету | 15,000 | 15,000 | 15,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
9 | Забезпечення моніторингу ефективності лікування за допомогою рентгенологічного обстеження (закупівля рентгенологічної плівки та лабораторних витратних матеріалів) та мікроскопічного дослідження мокротиння (закупівля лабораторних реактивів та витратних матеріалів) для МПТД | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер | Всього | 92,000 | 100,000 | 100,000 | Зниження відсотка деструктивних форм туберкульозу та бактеріо-виділювачів |
Кошти міського бюджету | 92,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
10 | Забезпечення відповідно до пункту V наказу МОЗ України від 18.08.2010 № 684 «Стандарт інфекційного контролю за туберкульозом»: закладів І та ІІ рівнів: - бактерицидними УФО-випромінювачами; персоналу: - засобами індивідуального захисту дихання (респіратори з Хепа-фільтрами – FPPP-95.5); - спецодягом | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 2200,000 | 2200,000 | 2200,000 | Зниження захворюваності на туберкульоз серед медичних працівників |
Кошти міського бюджету | 2200,000 | 2200,000 | 2200,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
11 | Забезпечення відповідно до пункту V наказу МОЗ України від 18.08.2010 № 684 «Стандарт інфекційного контролю за туберкульозом»: протитуберкульозного закладу: - бактерицидними УФО-випромінювачами; персоналу: - засобами індивідуального захисту дихання (респіратори з Хепа-фільтрами – FPPP-95.5); - спецодягом (халати медичні, шапочки тощо) залежно від небезпеки робочого місця та пацієнтів, потенційних виділювачів мікобактерій туберкульозу | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер | Всього | 30,000 | 30,000 | 30,000 | Зниження захворюваності на туберкульоз серед медичних працівників протитуберкульоз-ного диспансеру |
Кошти міського бюджету | 30,000 | 30,000 | 30,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
12 | Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 174 «Деякі питання оплати працівників протитуберкульозних закладів» відповідно до статті 22 Закону України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» встановити щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі до одного посадового окладу | 2016-2018 | Міський протитуберкульозний диспансер | Всього | 147,000 | 160,000 | 170,000 | Зниження захворюваності на туберкульоз серед медичних працівників протитуберкульоз-ного диспансеру |
Кошти міського бюджету | 147,000 | 160,000 | 170,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
13 | Доукомплектування обладнанням лікувальні заклади міста, в тому числі стаціонарними флюорографами для покращання якості виявлення туберкульозу методом скринінгової ФГ-діагностики | 2016 | Міський протитуберкульозний диспансер, комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 3, 5, 6» | Всього | 6000,000 | 0,000 | 0,000 | Збільшення кількості виявленого туберкульозу при профілактичних оглядах |
Кошти міського бюджету | 6000,000 |
|
| |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
V | Профілактика та лікування ВІЛ/СНІДу | 2016-2019 |
| Всього | 420,000 | 420,000 | 420,000 |
|
Кошти міського бюджету | 120,000 | 120,000 | 120,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
1 | Інформування населення через засоби масової інформації з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп підвищеного ризику | 2016-2018 | Комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міські дитячі поліклініки №№ 3, 4 | Всього | 20,000 | 20,000 | 20,000 | Збільшення кількості візитів до лікарів кабінетів «довіри» |
Кошти міського бюджету | 20,000 | 20,000 | 20,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | Здійснення заходів із профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини шляхом забезпечення закладів охорони здоров’я: - тест-системами для планової серологічної діагностики ВІЛ-інфекції вагітних жінок та їх партнерів; - швидкими тестами для обстеження під час пологів жінок, які не пройшли обстеження на допологовому етапі; - медичними виробами одноразового використання вітчизняного виробництва (набори матері та дитини для пологів) | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міські дитячі поліклініки №№ 3, 4 | Всього | 250,000 | 250,000 | 250,000 | Зниження захворюваності на ВІЛ/СНІД |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 150,000 | 150,000 | 150,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
3 | Забезпечення засобами індивідуального захисту (в тому числі одноразовими), медичних працівників, які можуть зазнавати ризику зараження під час виконання службових обов’язків | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міські дитячі поліклініки №№ 3, 4 | Всього | 150,000 | 150,000 | 150,000 | Зниження захворюваності на ВІЛ/СНІД серед медичних працівників |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
VI | Боротьба з онкологічними захворюваннями | 2016-2018 |
| Всього | 4020,000 | 4020,000 | 4020,000 |
|
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3020,000 | 3020,000 | 3020,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 0,000 | 0,000 | 0,000 | |||||
1 | Забезпечення раннього виявлення злоякісних пухлин у закладах охорони здоров’я, що надають первинну медико-санітарну допомогу, шляхом підвищення ефективності профілактичного медичного огляду населення та диспансерного спостереження за хворими з передпухлинними захворюваннями | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 900,000 | 900,000 | 900,000 | Збільшення рівня онкологічних захворювань І-ІІ стадії від загальної кількості осіб вперше захворівших |
Кошти міського бюджету | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 700,000 | 700,000 | 700,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | Забезпечення запровадження скринінгових програм у роботу лікувально-профілактичних закладів з метою раннього виявлення передпухлинних захворювань та злоякісних новоутворень, зокрема раку шийки матки, молочної залози та інших локалізацій; використання електронних систем цитологічного скринінгу | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 1400,000 | 1400,000 | 1400,000 | Зниження кількості занедбаних випадків онкологічних захворювань |
Кошти міського бюджету | 400,000 | 400,000 | 400,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
3 | Створення мережі мамологічних кабінетів та до оснащення їх лікувально-діагностичною апаратурою | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 120,000 | 120,000 | 120,000 | Збільшення рівня новоутворень молочної залози І-ІІ ступеню від загальної кількості вперше виявлених |
Кошти міського бюджету |
|
|
| |||||
Кошти медичної субвенції | 120,000 | 120,000 | 120,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
5 | Забезпечення медикаментами для паліативного лікування невиліковних онкохворих | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 1600,000 | 1600,000 | 1600,000 | Збільшення відсотка хворих з тривалістю життя 5 років |
Кошти міського бюджету | 400,000 | 400,000 | 400,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 1200,000 | 1200,000 | 1200,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
VIІ | Стаціонарна допомога | 2016-2018 |
| Всього | 35170,000 | 35170,000 | 35170,000 |
|
Кошти міського бюджету | 15120,000 | 15120,000 | 15120,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 15050,000 | 15050,000 | 15050,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 5000,000 | 5000,000 | 5000,000 | |||||
1 | Забезпечення інфарктного, кардіологічних відділень та неврологічних відділень ЛПЗ препаратами для проведення тромболізису та ефективними засобами профілактики тромболітичних ускладнень | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 170,000 | 170,000 | 170,000 | Зниження смертності від інсультів та інфарктів міокарда |
Кошти міського бюджету | 120,000 | 120,000 | 120,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | Здійснювати медикаментозне та матеріально-технічне забезпечення стаціонарів різних типів з урахуванням їх потреб, вимог медичної науки і гарантованого державою обсягу | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 35000,000 | 35000,000 | 35000,000 | Покращання показників ефективності лікування та зниження загальної летальності |
Кошти міського бюджету | 15000,000 | 15000,000 | 15000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 15000,000 | 15000,000 | 15000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 5000,000 | 5000,000 | 5000,000 | |||||
VIІІ | Стоматологічна допомога | 2016-2018 |
| Всього | 4210,000 | 4310,000 | 4410,000 |
|
Кошти міського бюджету | 1700,000 | 1700,000 | 1700,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 2360,000 | 2460,000 | 2560,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 150,000 | 150,000 | 150,000 | |||||
1 | Медикаментозне та матеріально-технічне забезпечення міської стоматологічної поліклініки з урахуванням потреб населення | 2016-2018 | Міська стоматологічна поліклініка | Всього | 1050,000 | 1050,000 | 1050,000 | Покращання ефективності лікування та оздоровлення населення |
Кошти міського бюджету | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
ІХ | Кращі можливості для інвалідів та інших незахищених верств населення | 2016-2018 |
| Всього | 2830,000 | 2930,000 | 3030,000 |
|
Кошти міського бюджету | 1050,000 | 1050,000 | 1050,000 |
| ||||
Кошти медичної субвенції | 1730,000 | 1830,000 | 1930,000 |
| ||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 |
| ||||
1 | Забезпечити слуховими апаратами пільгові категорії дорослого населення, які мають вади слуху | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 200,000 | 200,000 | 200,000 |
|
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | Зниження показників інвалідизації хворих з вадами слуху | ||||
Кошти медичної субвенції | 100,000 | 100,000 | 100,000 |
| ||||
Інші джерела фінансування |
|
|
|
| ||||
2 | Забезпечити пільгові категорії населення засобами догляду за стомою | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 130,000 | 130,000 | 130,000 |
|
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | Зниження кількості стомованих хворих з ускладненнями | ||||
Кошти медичної субвенції | 30,000 | 30,000 | 30,000 |
| ||||
Інші джерела фінансування | 50,000 | 50,000 | 50,000 |
| ||||
3 | Забезпечити збільшення норм грошових витрат на обслуговування ветеранів війни в палатах для ветеранів війни у лікувальних закладах міста, встановивши такі розміри на медикаменти та харчування на одного хворого відповідно до норм діючого законодавства | 2016-2019 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 1100,000 | 1200,000 | 1300,000 |
|
Кошти міського бюджету |
|
|
| Покращання ефективності лікування та оздоровлення ветеранів війни | ||||
Кошти медичної субвенції | 1100,000 | 1200,000 | 1300,000 |
| ||||
Інші джерела фінансування |
|
|
|
| ||||
4 | Забезпечити стоматологічним протезуванням пільгові верстви населення, крім протезування з використанням коштовних металів | 2016-2018 | Міська стоматологічна поліклініка, комунальне підприємство «Дочірні підприємства стоматологічні поліклініки №№ 1, 2», комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Стоматологія № 3» | Всього | 1400,000 | 1400,000 | 1400,000 | Збільшення кількості протезованих |
Кошти міського бюджету | 900,000 | 900,000 | 900,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
Х | Цукровий діабет | 2016-2018 |
| Всього | 21460,000 | 21460,000 | 21460,000 |
|
Кошти міського бюджету | 2465,000 | 2465,000 | 2465,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3990,000 | 3990,000 | 3990,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 15005,000 | 15005,000 | 15005,000 | |||||
1 | Забезпечення закладів охорони здоров’я візуальними тест-смужками з метою швидкого визначення глюкози в крові або підозри на ЦД | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7» | Всього | 35,000 | 35,000 | 35,000 | Зниження рівня захворюваності на цукровий діабет |
Кошти міського бюджету | 15,000 | 15,000 | 15,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 15,000 | 15,000 | 15,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 5,000 | 5,000 | 5,000 | |||||
2 | Забезпечення хворих на ЦД II типу таблетованими цукрознижуючими засобами | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги | Всього | 4000,000 | 4000,000 | 4000,000 | Зменшення відсотка інсулінозалежних форм цукрового діабету |
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 3000,000 | 3000,000 | 3000,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
3 | Забезпечення хворих цукровим діабетом, дорослих та дітей (інвалідів з дитинства) засобами самоконтролю | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 195,000 | 195,000 | 195,000 | Зниження відсотка ускладнень цукрового діабету |
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 95,000 | 95,000 | 95,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
4 | Забезпечення проведення визначення рівня глюкози в крові усім стаціонарним хворим та амбулаторно-поліклінічних оглядів осіб з груп ризику | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 180,000 | 180,000 | 180,000 | Своєчасне виявлення цукрового діабету |
Кошти міського бюджету | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 80,000 | 80,000 | 80,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
5 | Забезпечення хворих на ЦД препаратами інсуліну | 2016-2018 | Міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2 | Всього | 16000,000 | 16000,000 | 16000,000 | Зниження відсотка ускладнень цукрового діабету |
Кошти міського бюджету | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 15000,000 | 15000,000 | 15000,000 | |||||
6 | Забезпечення ендокринологічного відділення витратними матеріалами до приладів для вимірювання глікозильованого гемоглобіну та мікроальбумінурії | 2016-2018 | Міська лікарня № 1 | Всього | 1000,000 | 1000,000 | 1000,000 | Своєчасне виявлення ускладнень |
Кошти міського бюджету | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 800,000 | 800,000 | 800,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
7 | Оснащення ендокринологічного відділення приладами для добового монітурірування глюкози та витратними матеріалами до нього | 2016-2018 | Міська лікарня № 1 | Всього | 50,000 | 50,000 | 50,000 | Підвищення ефективності лікування |
Кошти міського бюджету | 50,000 | 50,000 | 50,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
ХІ | Інформаційно-аналітичні системи в закладах охорони здоров’я | 2016-2018 |
| Всього | 2300,000 | 2300,000 | 2300,000 |
|
Кошти міського бюджету | 1800,000 | 1800,000 | 1800,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 0,000 | 0,000 | 0,000 | |||||
| Збір, обробка та аналіз статистичних даних діяльності лікувальних закладів міста | 2016-2018 | Комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 0,000 | 0,000 | 0,000 | Покращання рейтингових показників стану здоров’я населення |
Кошти міського бюджету | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Кошти медичної субвенції | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
Інші джерела фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | Без додаткового фінансування | |||||
| Висвітлення в засобах масової інформації найважливішіх та актуальних напрямків діяльності галузі | 2016-2018 | Комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», лікувально-профілактичні заклади міста | Всього | 2300,000 | 2300,000 | 2300,000 | Покращання рейтингових показників стану здоров’я населення |
Кошти міського бюджету | 1800,000 | 1800,000 | 1800,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 500,000 | 500,000 | 500,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
ХІІ | Забезпечення утримання закладів охорони здоров’я міста з поетапним оновленням матеріально-технічної бази | 2016-2018 |
| Всього | 621000,000 | 686000,000 | 751000,000 |
|
Кошти міського бюджету | 92000,000 | 132000,000 | 182000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 387000,000 | 412000,000 | 427000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 142000,000 | 142000,000 | 142000,000 | |||||
1 | Забезпечення лікувальних закладів міста видатками на обов’язкові виплати працівникам галузі відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2, міська стоматологічна поліклініка, залізнична лікарня станції Миколаїв, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міський протитуберкульозний диспансер, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 335000,000 | 355000,000 | 370000,000 | Покращання рівня надання медичної допомоги |
Кошти міського бюджету | 20000,000 | 25000,000 | 30000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 315000,000 | 330000,000 | 340000,000 | |||||
Інші джерела фінансування |
|
|
| |||||
2 | Забезпечення лікувальних закладів міста видатками на оплату енергоносіїв та комунальних послуг | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2, міська стоматологічна поліклініка, залізнична лікарня станції Миколаїв, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міський протитуберкульозний диспансер, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 45000,000 | 60000,000 | 70000,000 | Покращання рівня надання медичної допомоги |
Кошти міського бюджету | 10000,000 | 15000,000 | 20000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 30000,000 | 40000,000 | 45000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 5000,000 | 5000,000 | 5000,000 | |||||
3 | Забезпечення лікувальних закладів міста видатками на утримання (у тому числі предмети, матеріали, обладнання та інвентар/м’який інвентар) та оплату послуг, вивіз сміття тощо | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2, міська стоматологічна поліклініка, залізнична лікарня станції Миколаїв, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міський протитуберкульозний диспансер, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 6000,000 | 6000,000 | 6000,000 | Покращання рівня надання медичної допомоги |
Кошти міського бюджету | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 2000,000 | 2000,000 | 2000,000 | |||||
4 | Забезпечення медичною технікою, діагностичним та іншим обладнанням, автотранспортом відповідно до табелів оснащення заклади охорони здоров’я | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2, міська стоматологічна поліклініка, залізнична лікарня станції Миколаїв, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міський протитуберкульозний диспансер, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 115000,000 | 125000,000 | 135000,000 | Оновлення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів міста відповідно до табелів оснащення |
Кошти міського бюджету | 20000,000 | 30000,000 | 40000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 10000,000 | 10000,000 | 10000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 85000,000 | 85000,000 | 85000,000 | |||||
5 | Капітальні ремонти в лікувальних закладах міста | 2016-2018 | Комунальні заклади Миколаївської міської ради «Центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7», міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитячі поліклініки №№ 3, 4, міська дитяча лікарня № 2, міська стоматологічна поліклініка, залізнична лікарня станції Миколаїв, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міський протитуберкульозний диспансер, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 50000,000 | 60000,000 | 70000,000 | Приведення приміщень відповідно до діючих нормативів |
Кошти міського бюджету | 10000,000 | 20000,000 | 30000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 30000,000 | 30000,000 | 30000,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 10000,000 | 10000,000 | 10000,000 | |||||
6 | Будівництво та реконструкція споруд та об’єктів, що належать до закладів охорони здоров’я міста та придбання приміщень під розміщення сімейних амбулаторій | 2016-2018 | Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, міські лікарні №№ 1, 3, 4, міська лікарня швидкої медичної допомоги, міська дитяча лікарня № 2, пологові будинки №№ 1, 2, 3, міські дитячі поліклініки №№ 3, 4, міський протитуберкульозний диспансер, міська стоматологічна поліклініка, комунальна установа Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» | Всього | 70000,000 | 80000,000 | 100000,000 | Приведення приміщень відповідно до діючих нормативів |
Кошти міського бюджету | 30000,000 | 40000,000 | 60000,000 | |||||
Кошти медичної субвенції |
|
|
| |||||
Інші джерела фінансування | 40000,000 | 40000,000 | 40000,000 | |||||
| Всього по завданнях | Всього | 768424,000 | 828560,000 | 893855,000 |
| ||
Кошти міського бюджету | 160958,000 | 195974,000 | 246149,000 | |||||
Кошти медичної субвенції | 436305,000 | 461415,000 | 476525,000 | |||||
Інші джерела фінансування | 171161,000 | 171171,000 | 171181,000 |
Додаток 3
до Програми
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ І ЕФЕКТИВНІСТЬ
галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва
на 2016-2018 роки
Назва показника | Одиниця виміру | 2016 | 2017 | 2018 |
І. Забезпечити надання населенню міста первинної медичної допомоги за місцем проживання | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 7,0 | 7,0 | 7,0 |
Кількість штатних одиниць | шт.од. | 1824,5 | 1824,5 | 1824,5 |
в тому числі лікарів, які надають первинну допомогу | шт.од. | 495,0 | 495,0 | 495,0 |
кількість ліжок денних стаціонарів | од. | 430,0 | 440,0 | 450,0 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
Кількість пролікованих хворих | осіб | 330755,0 | 330755,0 | 330755,0 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну допомогу | осіб | 1006,0 | 1006,0 | 1006,0 |
Середня кількість відвідування на 1 лікаря | од. | 4654,0 | 4654,0 | 4654,0 |
Середній термін перебування на лікуванні в денному стаціонарі одного хворого | днів | 9,5 | 9,3 | 9,1 |
якості |
|
|
|
|
Забезпечення повноти охоплення профілактичним щепленням | % | 75,0 | 75,0 | 75,0 |
Динаміка виявлення візуальних форм онкозахворювання в занедбаних стадіях | % | 1,6 | 1,6 | 1,6 |
Динаміка виявлення туберкульозу в занедбаних стадіях | % | -9,8 | -9,8 | -9,8 |
ІІ. Забезпечення умов безпечного материнства на І та ІІ рівні надання медичної допомоги | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 10 | 10 | 10 |
в тому числі пологових будинків | од. | 3 | 3 | 3 |
Кількість штатних одиниць | шт.од. | 2693,0 | 2693,0 | 2693,0 |
в тому числі пологових будинків | шт.од. | 868,5 | 868,5 | 868,5 |
у т.ч. лікарів | шт.од. | 169,25 | 169,25 | 169,25 |
з них в жіночих консультаціях | шт.од. | 57,5 | 57,5 | 57,5 |
Кількість ліжок | од. | 350 | 350 | 350 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість ліжко-днів | тис.од. | 107000 | 107000 | 107000 |
Кількість породіль | осіб | 5102 | 5102 | 5102 |
Кількість пологів | од. | 5102 | 5102 | 5102 |
Кількість новонароджених | осіб | 5147 | 5147 | 5147 |
Кількість відвідувань жіночих консультацій | од. | 305580 | 305580 | 305580 |
ефективності |
|
|
|
|
середня тривалість перебування породіль у пологовому будинку | днів | 3 | 3 | 3 |
Кількість породіль на одного лікаря | осіб | 30 | 30 | 30 |
кількість відвідувань на одного лікаря в жіночих консультаціях | од. | 5262 | 5262 | 5262 |
кількість жінок, які вчасно стали на облік в жіночих консультаціях по вагітності | осіб | 4955 | 4955 | 4955 |
завантаженість ліжкового фонду | днів | 282 | 282 | 282 |
якості |
|
|
|
|
Зниження показника летальності | % | -0,60 | -0,60 | -0,60 |
Зниження показника малюкової смертності | % | -0,60 | -0,60 | -0,60 |
ІІІ. Зменшення поширеності інфекційних хвороб | ||||
затрат |
|
|
|
|
Видатки на закупівлю імунобіологічних препаратів для передсезонної імунопрофілактики проти грипу в групах епідемічного ризику (в т.ч. медпрацівників) | тис.грн. | 260 | 260 | 260 |
Видатки на проведення щеплень проти гепатиту В для медичних працівників | тис.грн. | 70,0 | 70,0 | 70,0 |
Видатки для проведення профілактичних щеплень цільових груп населення відповідно до календаря щеплень | тис.грн. | 150,0 | 150,0 | 150,0 |
Видатки на проведення екстреної профілактики правця та вакцинацію населення проти сказу | тис.грн. | 660,0 | 670,0 | 680,0 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну допомогу | осіб | 1006,0 | 1006,0 | 1006,0 |
Середня кількість відвідування на 1 лікаря | од. | 4654,0 | 4654,0 | 4654,0 |
якості |
|
|
|
|
Зниження показника смертності | % | 10,2 | 10,0 | 9,8 |
Забезпечення повноти охоплення профілактичним щепленням | % | 75,0 | 75,0 | 75,0 |
IV. Боротьба із захворюванням на туберкульоз та його профілактика | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 12,0 | 12,0 | 12,0 |
В тому числі міський протитуберкульозний диспансер | од. | 1,0 | 1,0 | 1,0 |
Кількість штатних одиниць в міському протитуберкульозному диспансері | шт.од. | 96,5 | 96,5 | 96,5 |
в тому числі лікарів | шт.од. | 28,3 | 28,3 | 28,3 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну допомогу | осіб | 1006,0 | 1006,0 | 1006,0 |
якості |
|
|
|
|
зниження рівня захворюваності та смертності від туберкульозу | % | 8,1 | 7,8 | 7,6 |
Зниження відсотка занедбаних форм туберкульозу | % | 53,1 | 51,5 | 50,0 |
V. Профілактика та лікування ВІЛ/СНІДу | ||||
затрат |
|
|
|
|
Видатки для придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників під час виконання службових обов’язків | тис.грн. | 150,0 | 150,0 | 150,0 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
якості |
|
|
|
|
Зниження захворюваності на ВІЛ/СНІД | % | 75,0 | 75,0 | 75,0 |
VI. Боротьба з онкологічними захворюваннями | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 12,0 | 12,0 | 12,0 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну допомогу | осіб | 1006,0 | 1006,0 | 1006,0 |
Середня кількість відвідування на 1 лікаря | од. | 4654,0 | 4654,0 | 4654,0 |
якості |
|
|
|
|
Динаміка виявлення візуальних форм онкозахворювання в занедбаних стадіях | % | 1,6 | 1,6 | 1,6 |
VII. Стаціонарна допомога | ||||
затрат |
|
|
|
|
кількість установ | од. | 6 | 6 | 6 |
кількість штатних одиниць | шт.од. | 2891,5 | 2891,5 | 2891,5 |
в т.ч. поліклінічних відділень | шт.од. | 701 | 701 | 701 |
Кількість ліжок звичайних стаціонарів | од. | 1650 | 1650 | 1650 |
Кількість ліжок в денних стаціонарах | од. | 70 | 70 | 70 |
продукту |
|
|
|
|
кількість ліжко-днів у звичайних стаціонарах | тис.од. | 558600 | 558600 | 558600 |
кількість ліжко-днів у денних стаціонарах | тис.од. | 17570 | 17570 | 17570 |
кількість пролікованих хворих у стаціонарі | осіб | 39095 | 39095 | 39095 |
ефективності |
|
|
|
|
Завантаженість ліжкового фонду у звичайних стаціонарах | осіб | 345 | 345 | 345 |
Середня тривалість лікування в стаціонарі одного хворого | дн. | 10,5 | 10,5 | 10,5 |
якості |
|
|
|
|
зниження рівня захворюваності порівняно з попереднім роком | % | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
зниження показника летальності | % | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Рівень виявлення захворювання на ранніх стадіях | % | 0,1 | 0,1 | 0,1 |
Рівень виявлення захворювання у осіб працездатного віку на ранніх стадіях | % | 0,1 | 0,1 | 0,1 |
VIII. Стоматологічна допомога | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 1 | 1 | 1 |
Кількість штатних одиниць | шт.од. | 179,5 | 179,5 | 179,5 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість лікарських відвідувань | од. | 191420 | 191420 | 191420 |
Чисельність осіб, яким проведена планова санація | осіб | 36570 | 36570 | 36570 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість пролікованих пацієнтів на одного лікаря-стоматолога | осіб | 640 | 640 | 640 |
ІХ. Кращі можливості для інвалідів та інших незахищених верств населення | ||||
затрат |
|
|
|
|
видатки на зубопротезування | тис.грн. | 1400 | 1400 | 1400 |
видатки на пільгове слухопротезування | тис.грн. | 100 | 100 | 100 |
продукту |
|
|
|
|
кількість осіб пільгових категорій, що перебувають на черзі на пільгове зубопротезування | осіб | 4476 | 4476 | 4476 |
кількість осіб пільгових категорій, що перебувають на черзі на пільгове слухопротезування | осіб | 184 | 184 | 184 |
ефективності |
|
|
|
|
відсоток осіб, що отримали послуги зі слухопротезування згідно з чергою на поточний рік | % | 30 | 30 | 30 |
Відсоток осіб, що отримали пільгове зубопротезування, до загальної кількості осіб, які перебувають на черзі на пільгове зубопротезування | % | 11 | 11 | 11 |
Х. Цукровий діабет | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість установ | од. | 14,0 | 14,0 | 14,0 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення | осіб | 497889,0 | 497889,0 | 497889,0 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість закріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну допомогу | осіб | 1006,0 | 1006,0 | 1006,0 |
Середня кількість відвідування на 1 лікаря | од. | 4654,0 | 4654,0 | 4654,0 |
якості |
|
|
|
|
Зниження рівня ускладнень |
|
|
|
|
Зниження рівня захворюваності на цукровий діабет | % | 75,0 | 75,0 | 75,0 |
ХІ. Інформаційно-аналітичні системи в закладах охорони здоров’я | ||||
затрат |
|
|
|
|
Кількість закладів | од. | 1 | 1 | 1 |
Кількість штатних одиниць | шт.од. | 42,75 | 42,75 | 42,75 |
продукту |
|
|
|
|
Кількість звітних форм | од. | 62 | 62 | 62 |
кількість аналітичних довідок, методичних рекомендацій, письмових роз’яснень, довідників, іншої інформації | од. | 1514 | 1514 | 1514 |
кількість проведених статистичних ревізій, перевірок, участі у комплексних комісіях | од. | 68 | 68 | 68 |
кількість кураторських виїздів спеціалістів | од. | 489 | 489 | 489 |
ефективності |
|
|
|
|
Кількість звітних форм на одного працівника | од. | 1,45 | 1,45 | 1,45 |
кількість аналітичних довідок, методичних рекомендацій, письмових роз’яснень, довідників, іншої інформації на одного працівника | од. | 35,4 | 35,4 | 35,4 |
кількість кураторських виїздів на одного працівника | од. | 11,45 | 11,45 | 11,45 |
ХІІ. Забезпечення утримання закладів охорони здоров’я міста з поетапним оновленням матеріально-технічної бази | ||||
затрат |
|
|
|
|
обсяг видатків на проведення капітальних ремонтів | тис.грн. | 50000,000 | 60000,000 | 70000,000 |
обсяг видатків на забезпечення медичною технікою, діагностичним та іншим обладнанням, автотранспортом | тис.грн. | 115000 | 125000 | 135000 |
обсяг видатків на оплату енергоносіїв та комунальних послуг | тис.грн. | 45000 | 60000 | 70000 |
продукту |
|
|
|
|
кількість одиниць обладнання | од. | 2670 | 2500 | 2500 |
кількість об’єктів, що потребують капітального ремонту |
| 20 | 20 | 20 |
ефективності |
|
|
|
|
середні витрати на придбання одиниці обладнання | тис.грн. | 43,07 | 50 | 54 |
середні витрати на проведення капітального ремонту одного об’єкта | тис.грн. | 2500 | 3000 | 3500 |
якості |
|
|
|
|
зниження рівня захворюваності порівняно з попереднім роком | % | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
зниження показника летальності | % | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Рівень виявлення захворювання на ранніх стадіях | % | 0,1 | 0,1 | 0,1 |
Рівень виявлення захворювання у осіб працездатного віку на ранніх стадіях | % | 0,1 | 0,1 | 0,1 |