Мапа порталу

Я МАЮ ПРАВО!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. Це чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Держава може бути партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

«Знай своє право на землю»: Мін’юст підготував відеоролик про присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру (http://pravo.minjust.gov.ua/znaj-svoye-pravo-na-zemlyu-min-yust-pidgotuvav-videorolyk-pro-prysvoyennya-zemelnij-dilyantsi-kadastrovogo-nomeru/)

УВАГА! Оновлено інформацію про порядок оформлення субсидій (http://pravo.minjust.gov.ua/onovleno-informatsiyu-pro-poryadok-oformlennya-subsydij/)

StartBusiness Challenge допомагає розпочати власну справу  (http://pravo.minjust.gov.ua/startbusiness-challenge-dopomagaye-rozpochaty-vlasnu-spravu/)

Мін’юст випустив відеоролик про грошову оцінку земельних ділянок (http://pravo.minjust.gov.ua/min-yust-vypustyv-videorolyk-pro-groshovu-otsinku-zemelnyh-dilyanok/)

 

Мін’юст презентував інфографіку про другий пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває  (http://pravo.minjust.gov.ua/min-yust-prezentuvav-infografiku-pro-drugyj-paket-zakonoproektiv-chuzhyhditejnebuvaye/)

Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» (http://pravo.minjust.gov.ua/vladyslav-vlasyuk-rozpoviv-pro-zagalnonatsionalnyj-pravoprosvitnytskyj-proekt-ya-mayu-pravo/)

Мін’юст розпочинає всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство  (http://pravo.minjust.gov.ua/min-yust-rozpochynaye-vseukrayinsku-informatsijnu-kampaniyu-stopnasylstvo/)

Запрошуємо на фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!» (http://pravo.minjust.gov.ua/zaproshuyemo-na-festyval-ya-mayu-pravo/)

Б’є – не значить любить (http://pravo.minjust.gov.ua/b-ye-ne-znachyt-lyubyt/)

Столиця відсвяткувала День народження на бульварі «Я МАЮ ПРАВО!» (http://pravo.minjust.gov.ua/stolytsya-vidsvyatkuvala-den-narodzhennya-na-bulvari-ya-mayu-pravo/)

ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ? (http://pravo.minjust.gov.ua/#YaK_PROTIDIYaTI_DOMAShNOMU_NASILSTVU)

ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ОБШУКУ ПІДПРИЄМСТВА? (http://pravo.minjust.gov.ua/#YaK_DIYaTI_U_RAZI_OBShUKU_PIDPRIEMSTVA)

ЯК ВИКОНАТИ РІШЕННЯ СУДУ? (http://pravo.minjust.gov.ua/#YaK_VIKONATI_RIShENNYa_SUDU)

НЕ ОТРИМУЄШ АЛІМЕНТИ? (http://pravo.minjust.gov.ua/#NE_OTRIMUESh_ALIMENTI)

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ?(http://pravo.minjust.gov.ua/#NE_ZNAESh_YaK_OFORMITI_DOGOVIR_ORENDI_ZEMLI)

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ? (http://pravo.minjust.gov.ua/#NE_ZNAESh_YaK_OFORMITI_SUBSIDIYu)

ЗАБИРАЮТЬ БІЗНЕС? ВІДБИРАЮТЬ МАЙНО? (http://pravo.minjust.gov.ua/#ZABIRAYuT_BIZNES_VIDBIRAYuT_MAJNO)

ВИМАГАЮТЬ ХАБАРА ЗА ІСПИТ ЧИ НАВЧАННЯ? (http://pravo.minjust.gov.ua/#VIMAGAYuT_HABARA_ZA_ISPIT_ChI_NAVChANNYa)

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ВИРІШИТИ СПІР? (http://pravo.minjust.gov.ua/#NE_ZNAESh_YaK_VIRIShITI_SPIR)

Детальніше (http://pravo.minjust.gov.ua/) 


ОНОВЛЕНО 30.07.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: