Мапа порталу

Територія, обмежена вулицями: Лазурною - Генерала Карпенка

Увага! Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Замовник) повідомляє про оприлюднення та початок проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В. Морською та береговою лінією р. Південний Буг», розроблений ТОВ «Архдизайн» (Виконавець) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. №555.

Детальний план території обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В.Морською та береговою лінією р. Південний Буг виконується відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 04.02.2015 №37/15 «Про міський бюджет міста Миколаєва на 2014 рік» та договору, укладеному між Замовником та Виконавцем від 05.09.2013 №2013-01 та від 14.03.2014 №214-03.

Детальний план території після затвердження рішенням виконкому Миколаївської міської ради є містобудівним документом, який регламентує впорядкування території для містобудівних потреб, відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування об’єктів містобудування, послідовність реконструкції існуючої забудови, обсяги інженерної підготовки території та систему інженерних мереж, порядок організації транспортного і пішохідного руху та комплексного благоустрою і озеленення.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану території м. Миколаєва, Історико-архітектурного опорного плану м.Миколаєва, коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання території міста, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території в межах проектування.

Загальні дані про відведену під забудову територію

Територія, яка розглядається, знаходиться в західній частині міста, прилягає до лівого узбережжя р. Південний Буг та частково відноситься до історико-архітектурної зони центральної частини міста, до якої належить історична забудова починаючи з XVIII сторіччя. На даний час територія забудована різнофункціональними об`єктами та забезпечена інженерними комунікаціями.

Проектне рішення передбачає вдосконалення та реконструкцію об`єктів в ув`язці з існуючою забудовою та відведених земельних ділянок, з урахуванням перспективного розвитку суміжних територій. Режим забудови території передбачає використання об`єктів громадської, рекреаційного призначення та малоповерхової та багатоквартирної житлової забудови.

Посадова особа органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію пропозицій: начальник Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста Палеха Ганна Анатоліївна.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 07.07.2017

Пропозиції надаються громадянами та громадськими організаціями у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові (назва організації), місця проживання (юридична адреса), особистим підписом і повинні містити обґрунтування.

Пропозиції надавати до Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради: 54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20 каб. №265 (тел. 37-02-71) і на електронну адресу: arc_nikolaev@ukr.net.

План існуючого використання території, обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В. Морською та береговою лінією р. Південний Буг

image

План існуючого використання території, обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В.Морською та береговою лінією р. Південний Буг (посилання на оригінальний файл)

 

Проектний план території, обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В. Морською та береговою лінією р.Південний Буг

image 

Проектний план території, обмеженої вулицями: Лазурною, 60 років СРСР, Генерала Карпенка, Нікольською, В.Морською та береговою лінією р. Південний Буг (посилання на оригінальний файл)

 


ОНОВЛЕНО 15.06.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: