Мапа порталу

СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОЛІКЛІНІКИ

 

Міська стоматологічна поліклініка

 stomatologiya detskaya

Адреса й телефони реєстратури, гарячої лінії, приймального покою:

Вул.Лягіна 29-А - дитяче відділення  реєстратура 47-91-03

Як проїхати міським транспортом: маршрутне таксі №40.№20 №81 №82 до зупинки «5-а Поліклініка»

реєстратура

44-43-96

Вул.Космонавтів,126 - лікувально-хірургічне відділення №2

 

Як проїхати міським транспортом: трамвай №6, маршрутне таксі:№ 34 45 31 32 до зупинки «кінотеатр « Космос»

реєстратура

44-43-96

Вул.Корабелів,14-Б - ургентний кабінет

Головний лікар:

 smilnichkijСмільницький Євген Миколайович - лікар-стоматолог-хірург вищої атестаційної категорії

 

 

 

 

 

Заступник головного лікаря:

voronina Вороніна Тетяна Анатоліївна – лікар-стоматолог-текрапевт вищої категорії

 

 

 

 

Перелік медичних послуг для населення:

 • огляд та консультація лікаря-стоматолога;
 • лікування карієсу зубів та його ускладнень;
 • лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;
 • видалення зубних відкладнень;
 • навчання гігієнічним навичкам;
 • хірургічне лікування аномалій прорізування зубів;
 • операції на м’яких тканинах порожнини рота;
 • вправлення вивихів та підвивіхів щелепи;
 • анестезія для лікування зубів;
 • видалення зубів;
 • лікування некаріозних уражень;
 • лікування  при травматичному ушкодженні зубів;
 • ремінералізуюча терапія;
 • апаратурне та без апаратурне ортодонтичне лікування зубо-щелепних аномалій;

 registatura Миколаївська міська стоматологічна поліклініка (до 2013р.- Міська дитяча стоматологічна поліклінікам. Миколаєва) створена шляхом приєднання стоматологічних відділень міської поліклініки №2, та №5 , їх філій та ургентного відділення.

 

 

 

 

stomatologiya На сьогодні в Миколаївській міській  стоматологічній поліклініці  функціонує:- 2 лікувально-хірургічнІ відділення з філіалами для надання стоматологічної допомоги дорослому населенню, лікувально-хірургічне відділення дитяче, ортодонтичне відділення, профілактичне відділення, ургентний кабінет.

 

 

 

registatura1Миколаївська міська стоматологічна поліклініка  є клінічною базою для післядипломного навчання лікарів - інтернів по дитячий стоматології .
   Лікарі регулярно беруть участь у роботі загальноукраїнських і обласних науково-практичних конференцій і семінарів.

Перелік спеціальностей:
   Загальна стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, дитяча стоматологія, ;ортодонтична стоматологія, стоматологія -лікарі зубні .

 

Комунальне підприємство «Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки № 1»

 

 Адреса: м. Миколаїв, вул. 28-Армії 10/1

Телефони:
реєстратура         55-96-15


Головний лікар:

лікар стоматолог ортопед Вищої кваліфікаційної категорії за ортопедична стоматологія, Ковальчук Едуард Віленович, лікар-спеціаліст з організації управління охороною здоров'я


Заступник головного лікаря:

Глушенко Олена Степанівна, Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю терапевтична стоматологія, Вища кваліфікаційна категорія з організації управління охороною здоров'я.

Функціонують відділення: лікувальне, хірургічне та ортопедичне. служби. Також рентген-кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, зуботехнічна лабораторія.

В поліклініці  8  лікувальних  кабінетів, 1 хірургічний  кабінет, 5  ортопедичних  кабінетів, на 25 робочих  місць в зміну і 3 робочих місця у філії поліклініки,  яка  знаходиться  за  адресою: пр-т Леніна 265/10. Всі робочі місця максимально оснащені всім необхідним для прийому пацієнтів. Всі кабінети оснащені бойлерами і кондиціонерами.  На кожному робочому місці є фото полімерна лампа, скаллер і діатермокоагулятор, працюють слиновідсмоктувачі.1
2Постійно отримуються і оновлюються стоматологічні матеріали, склоіономерні цементи, композитні матеріали хімічного затвердіння і фотополімерні матеріали. Кожен лікар на своєму робочому місці має можливість правильно і точно підібрати матеріал для постановки пломб і надати кваліфіковану і якісну стоматологічну допомогу пацієнтові, а також зробити якісні реставрації зубів.

Для лікування ускладненого карієсу і парадонтита використовуємо різні фізіотерапевтичні процедури:  УВЧ,  АСБ-2, «Біоптрон», електрофорез, фонофорез.

Лікарями відділення освоєний метод лікування ускладненого карієсу із застосуванням депофореза. Всі лікарі відділення володіють технікою реставраційних робіт із застосуванням кофердама, що ізолює операційне поле. Для  лікування  каналів  використовуються  ендомотори  з  протейперами.

3

 
Всі лікарі  відділення займаються лікуванням і профілактикою захворювань пародонту. Всім пацієнтам рекомендується зняття зубних відкладень і проводиться навчання правильній гігієні порожнини рота. Зубні відкладення знімаються за допомогою скаллера, що робить процедуру більш щадною і ефективною.

Для лікування пародонту і слизової оболонки використовуються пластини «ЦМ», пластини «Діплен», «Метрогил-дента». Разом з цим використовується апарат «Вектор». Результати лікування цим апаратом дуже добрі, ремісія досягається на декілька років. Особливу увагу при первинному огляді пацієнта лікарі приділяють онкоосмотру із занесенням в картку.
    В цілому всі лікарі працюють  якісно і професійно.
    У відділенні 1 раз на тиждень проводяться загальні збори по підсумках, на яких відбувається кількісний і якісний аналіз роботи відділення в цілому,  і по кожному  лікарю  окремо.
    Один раз в місяць проводяться тематичні заняття за планом
   В ортопедичному відділені щомісячно отримуються різні стоматологічні матеріали для виготовлення зубних протезів, кожен лікар має можливість правильно та ефективно підібрати матеріал для виготовлення зубних протезів і надати кваліфіковану ортопедичну і ортодонтичну допомогу.
    Зуботехнічна лабораторія в повному обсязі оснащена всім необхідним для виготовлення зубних протезів.
   У відділенні виконуються роботи з металу: коронки і мостовидні протези,  знімне протезування: штучні, повні і бюгельні  протези, протези з термопласту, металопластмаси, металокомпозиту, металокераміки.  
    Лікарі ортопеди спільно з лікарями хірургічного і лікувального відділень,  постійно, протягом року  удосконалюють роботу по зубному протезуванню населення на імплантатах.
    У відділенні проводиться пільгове  зубне протезування.
    Систематично здійснюється контроль за якістю зданих зубних протезів на кожному етапі роботи.
    Протягом року лікарями відвідуються семінари і виставки, які проводяться в м. Миколаєві, а також інших  містах України: Одесі, Києві, Полтаві, Львові. 

 

Комунальне підприємство «Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки № 2»

 stomatologiya 2

Адреса: м. Миколаїв, вул.Чкалова,86

До лікувальної установи можна доїхати транспортом, який рухається по проспекту Леніна (зупинка Садова), а також трамваєм 6,7 (зупинка 1-а Слобідська).

Телефони:
реєстратура46-43-62
приймальня46-43-63


Генеральний директор (головний лікар) :

 antonenkoАнтоненко Борис Григорович - вища кваліфікаційна категорія з ортопедичної стоматології

 

 

 

 

 

 

Заступник генерального директора (начмед) :

 grabchukГрабчук Ірина Степанівна - вища кваліфікаційна категорія з терапевтичної стоматології

 

 

 

 

 

 

В КП “ДП стоматологічної поліклініки № 2” надаються всі послуги з лікування зубів та слизової оболонки порожнини рота з використанням найсучасніших пломбувальних матеріалів та технологій, протезування зубів металокерамікою та іншими видами новітнього протезування, всі види хірургічної стоматологічної допомоги. Також в лікувальному закладі надаю-ться послуги з фізіотерапевтичного лікування та рентгенодіагностики.d
4

В КП “ДП стоматологічної поліклініки № 2” є:

 • лікувальне відділення;
 • лікувально-хірургічне відділення;
 • ортопедичне відділення;
 • зуботехнічна лабораторія;
 • фізіотерапевтичний кабінет;
 • рентгенкабінет.   

Стоматологічна поліклініка № 2 розпочала свою роботу в 1980 р.
     В 2002 році на базі стоматологічної поліклініки відкрито комунальне підприємство - КП “ДП стоматологічної поліклініки № 2”.

На сьогоднішний день в поліклініці працює 32 лікаря, надається стомато-логічна допомога з терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології.
     КП “ДП стоматологічної поліклініки № 2” є клінічною базою для після-дипломного навчання лікарів-інтернів та зубних техніків.

Лікарі регулярно беруть участь у роботі загальноукраїнських і обласних науково-практичних конференціях та семінарах.

6

 
     Прийом пацієнтів ведеться в 11 кабінетах, з яких 4 ортопедичних, 6 ліку-вальних та 1 хірургічний. Також є окремий кабінет для роботи лікарів-інтер-нів, який оснащено сучасними стоматустановками та допоміжними ультра-звуковими скалерами.
     За добу в поліклініці отримують своєчасну допомогу більш ніж 100 жите-лів м.Миколаєва. Для тяжко хворих в лікувальному закладі працює виїздна бригада, вся допомога надається на дому.
     В 2013 році КП “ДП стоматологічної поліклініки № 2” зайняло перше місце в Міжнародному економічному рейтингу “Ліга кращих”.

 

Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Стоматологія № 3»

 Адреса: 54031, м. Миколаїв, вул. Вінграновського, 43а

Телефони:
Приймальня23-90-38


Генеральний директор (головний лікар) :

kovalenko

Коваленко Євген Олександрович

 

 

 

 

 

 

В КП “ДП стоматологічної поліклініки № 3” надаються всі послуги з лікування зубів та слизової оболонки порожнини рота з використанням найсучасніших пломбувальних матеріалів та технологій, протезування зубів металокерамікою та іншими видами новітнього протезування, всі види хірургічної стоматологічної допомоги. Також в лікувальному закладі надаю-ться послуги з фізіотерапевтичного лікування та рентгенодіагностики.


Зміни від 23/03/2016р.

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: