Мапа порталу

IV. ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО РЕЖИМ РОБОТИ

(відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 7 липня 2011 року № 7/13)

Порядок реєстрації

1. Для встановлення режиму роботи суб'єкт господарювання надає державному адміністратору декларацію про режим роботи об’єкта. Декларація завіряється особистим підписом заявника та печаткою. Зразок заповнення декларації розміщено в розділі «Бланки та зразки їх заповнення» та на стенді в Миколаївському міському дозвільному центрі.

2. Декларацію може бути надіслано рекомендованим листом або надіслано за допомогою електронної пошти (адреса електронної скриньки: nikolaev.dc@gmail.com). Декларація, яку надіслано рекомендованим листом, реєструється державним адміністратором та надсилається суб’єкту господарювання. У разі надсилання декларації електронною поштою при подальшому особистому зверненні суб’єкта господарювання державний адміністратор зобов’язаний роздрукувати декларацію, надати її до підпису суб’єкту господарювання та зареєструвати її.

3. Державний адміністратор реєструє декларацію у журналі встановленої форми та наносить відповідний номер реєстрації на декларацію про режим роботи об’єкта.

4. Режим роботи господарських об’єктів за декларацією встановлюється у межах від 8 до 22 години, якщо суб’єкт господарювання не зазначив про інший режим роботи. За погодженням може бути встановлений  інший (в т.ч. цілодобовий) режим роботи.

Реєстрація декларації про режим роботи об’єкту святкової виносної торгівлі

1. Розміщення на території об'єктів благоустрою об’єктів виносної торгівлі, пересувних об’єктів виносної торгівлі та нестаціонарних об’єктів сфери послуг здійснюється на підставі договору про встановлення особистого строкового сервітуту у порядку, визначеному чинним законодавством України.

2. Для провадження певних дій щодо здійснення відповідної господарської діяльності або відповідних видів господарської діяльності у спеціально відведених місцях під час проведення ярмарків, святкових заходів строком до одного тижня (7 календарних днів) окреме рішення виконкому міської ради щодо розміщення об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення не приймається.

3. Декларація про режим роботи об’єкту святкової виносної торгівлі, які функціонують у дні державних свят, реєструється державним адміністратором у встановленому порядку.

Платність реєстрації

Безоплатно.

Строк видачі

Негайно.

Строк дії

Необмежений (за виключенням декларації про режим роботи об’єкту святкової виносної торгівлі).

Відповідальність

1. Суб'єкт господарювання несе відповідальність згідно із законом за подання у декларації недостовірної інформації.

2. У декларації про режим роботи обов’язково вказується зобов’язання суб’єкта господарювання щодо дотримання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» у частині недопущення перевищення гранично допустимих рівнів шуму при діяльності господарського об’єкта.

3. Надходження до виконавчих органів міської ради, депутатів Миколаївської міської ради обґрунтованих скарг юридичних чи фізичних осіб, мотивованих звернень органів державної влади, об’єднань громадян, пов’язаних з режимом роботи об'єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення на території міста Миколаєва, є підставою для зміни режиму роботи відповідного об’єкта. Після надходження до виконавчих органів міської ради, депутатів Миколаївської міської ради обґрунтованих скарг громадян чи мотивованих звернень органів державної влади, пов’язаних з порушенням режиму роботи об'єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення на території міста Миколаєва, вказані особи звертаються до виконкому міської ради щодо необхідності розгляду питання про зміну режиму роботи відповідного господарського об’єкта. Звернення розглядається у 5-денний термін відділом підприємництва та регуляторної політики міської ради. Після надходження звернення щодо необхідності розгляду питання про зміну режиму роботи об’єкта, відділ підприємництва та регуляторної політики забезпечує організацію та виїзд на місце для з’ясування обставин комісії у складі:

- уповноваженої посадової особи відділу підприємництва та регуляторної політики;

- уповноваженої посадової особи виконавчого органу міської ради, відповідно до функціональної направленості;

- уповноваженої посадової особи міської СЕС (за погодженням);

- депутатів Миколаївської міської ради зі складу постійної комісії з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (за погодженням).

За результатами вказаних заходів складається протокол роботи комісії, на підставі якого відділом підприємництва та регуляторної політики готується подання заступнику міського голови (за підпорядкованістю) щодо необхідності зміни режиму роботи об’єкта. Зміна режиму роботи об’єкта здійснюється розпорядчим документом заступника міського голови, до повноважень якого відноситься сфера підприємництва. Про зміну режиму роботи відділ підприємництва та регуляторної політики письмово інформує суб’єкта господарювання.

Примітка! Декларація про режим роботи за визначенням статті 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» документом дозвільного характеру не являється, тобто, не надає жодних прав.

Пропозиції та побажання щодо організації роботи Миколаївського міського дозвільного центру та спрощення процедур отримання документів дозвільного характеру просимо надсилати на електрону адресу nikolaev.dc@gmail.comабо повідомляти за телефоном: 0 (512) 37-40-56; 37-35-65.

 

ОНОВЛЕНО 22.01.2014

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: