Мапа порталу

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН

          У зв’язку з підключенням підприємства (установи, організації) до роботи з електронним реєстром територіальної громади міста Миколаєва, витребування довідки про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (форма 3) в паперовому вигляді КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Винятком є виявлення некоректних даних в реєстрі. У випадку витребування вищезазначеної довідки у паперовому вигляді просимо повідомити про це до департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради за телефоном 0512 709 999. 


                                                                                                                      ОНОВЛЕНО 11.03.2021  

         Громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Миколаївської Міської ради і бажають отримати в якості тимчасового поліпшення житлових умов житлові приміщення в місті Миколаєві, необхідно звернутися за адресою: вул. Адміральська, 20, каб.157 з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:00 або за тел. 37-34-51.

 

         Пропонуємо до розподілення жіноче ліжко-місце в соціальному гуртожитку на 5 поверсі за адресою вул. Курортна, 13А. Житлова площа кімнати 17,7 кв.м.


 

                                                                                                                  ОНОВЛЕНО 13.10.2021  

 

        Пропонуємо житлове приміщення в Заводському районі м. Миколаєва, що складається з 2-кімнат, з частковими зручностями, потребує ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 

 


                                                                                                                    ОНОВЛЕНО 13.09.2021 

Пропонуємо житлове приміщення (жилкоп) на ІІ поверху житлового будинку в Заводському районі м. Миколаєва, що складається з 3-кімнат, з частковими зручностями, потребує ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 

  


                                                                                                                  ОНОВЛЕНО 10.06.2021

             Пропонуємо до розподілу житлове приміщення (жилкоп) в Заводському районі міста Миколаєва, яке складається з 2-кімнат та потребує ремонтно-відновлювальних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм.  


                                                                                                                ОНОВЛЕНО 16.04.2021

     Пропонуємо до розподілу житлове приміщення в Центральному районі міста Миколаєва, яке складається з 2-кімнат та потребує косметичних ремонтно-відновлювальних робіт.  


                                                                                                               ОНОВЛЕНО 16.04.2021 

 Пропонуємо до розподілу житлове приміщення в Заводському районі міста Миколаєва, житловою площею 14,5 кв.м., без зручностей, яка потребує проведення ремонтних робіт.   


                                                                                                               ОНОВЛЕНО 17.12.2019

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: