Мапа порталу

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН

          У зв’язку з підключенням підприємства (установи, організації) до роботи з електронним реєстром територіальної громади міста Миколаєва, витребування довідки про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (форма 3) в паперовому вигляді КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Винятком є виявлення некоректних даних в реєстрі. У випадку витребування вищезазначеної довідки у паперовому вигляді просимо повідомити про це до департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради за телефоном 0512 709 999. 

                                                                                             ОНОВЛЕНО 01.11.2022  

 

 Пропонуємо до розподілу 1-кімнатну квартиру по пр. Героїв України, що потребує проведення ремонтних робіт, приведення у відповідність до санітарно-технічних норм, відновлення газопостачання, електропостачання та водопостачання. 


                                                                                            ОНОВЛЕНО 03.03.2023

   Пропонуємо до розподілу 1-кімнатну квартиру по вул. Нікольській, 61 що потребує проведення ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм.  


 

                                                                                         ОНОВЛЕНО 03.03.2023

   Пропонуємо до розподілу 1-кімнатну квартиру по вул. Кузнецькій, 130, корп.10 житловою площею 22,9 кв.м, що потребує проведення ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 


                                                                                           ОНОВЛЕНО 02.03.2023

   Пропонуємо до розподілу житлове приміщення (жилкоп) в Заводському районі м. Миколаєва по вул. Дмитрієва, 4, що потребує проведення капітальних ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм.  


 

                                                                                            ОНОВЛЕНО 17.02.2023 

  

   Пропонуємо житлове приміщення (жилкоп, після пожежі) в Заводському районі  м. Миколаєва, по вул. Кузнецькій, 130, корп.13 на 1 поверсі 1 поверхового будинку, без вигод, потребує проведення капітальних ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 


                                                                                                                       ОНОВЛЕНО 13.01.2022

       Пропонуємо житлове приміщення (жилкоп) в Центральному районі  м. Миколаєва, 1-кімнтаний, житловою площею 11,5 кв.м на 1 поверсі 1 поверхового будинку, без вигод, потребує проведення капітальних ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 


                                                                                                                     ОНОВЛЕНО 01.12.2021

    Пропонуємо житлове приміщення (жилкоп) в Заводському районі   м. Миколаєва, на 1 поверсі 1 поверхового будинку, без вигод, потребує проведення капітальних ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм. 


                                                                                                                      ОНОВЛЕНО 26.11.2021

      Пропонуємо до розподілення жіноче ліжко-місце в соціальному гуртожитку на 5 поверсі за адресою вул. Курортна, 13А. Житлова площа кімнати 17,7 кв.м.


                                                                                                                   ОНОВЛЕНО 13.10.2021  

         Пропонуємо житлове приміщення в Заводському районі м. Миколаєва, по вул. Комкова, що складається з 2-кімнат, з частковими зручностями, потребує ремонтних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм.  


                                                                                                                    ОНОВЛЕНО 13.09.2021 

             Пропонуємо до розподілу житлове приміщення (жилкоп) в Заводському районі міста Миколаєва, яке складається з 2-кімнат та потребує ремонтно-відновлювальних робіт та приведення у відповідність до санітарно-технічних норм.  


                                                                                                                ОНОВЛЕНО 16.04.2021

     Пропонуємо до розподілу житлове приміщення в Центральному районі міста Миколаєва, яке складається з 2-кімнат та потребує косметичних ремонтно-відновлювальних робіт.  


                                                                                                               ОНОВЛЕНО 16.04.2021 

 

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: