Мапа порталу

Послуги підприємцям

 

Шановні підприємці!

До уваги суб’єктів господарювання готельного бізнесу!

Постановою Уряду від 26.07.2018 №607 внесено зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами із сертифікації, акредитованими для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку.

Абзацом другим статтею 1 ЗУ «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» визначено, що акредитація органів з оцінки відповідності – засвідчення національним органом України з акредитації того, що орган з оцінки відповідності відповідає вимогам національних стандартів, гармонізованих з відповідними міжнародними та європейським стандартами, та у разі необхідності будь-яким додатковим вимогам щодо акредитації у відповідних сферах для провадження визначеної діяльності з оцінки відповідності.

Відповідно до Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 08.02.2017 №161, національним органом з акредитації є Національне агентство з акредитації України (далі - НААУ).

Перелік органів із сертифікації, акредитованих НААУ для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), розміщено на офіційному сайті НААУ (https://naau.org.ua/).

Органом сертифікації, акредитованим НААУ, на території Миколаївської області є Державне підприємство «Миколаївській науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Згідно з частиною п’ятою статті 19 ЗУ «Про туризм» забороняється надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

Управління з розвитку споживчого ринку
департаменту економічного розвитку
Миколаївської міської ради

ОНОВЛЕНО 18.09.2018


Шановні підприємці!

Оголошення для підприємців малого та середнього бізнесу

З метою підвищення рівня інформаційної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва, інформуємо, про проведення Німецько-Українським Фондом Першого Фінансового Ярмарку для малого та середнього бізнесу.

Цей захід започатковує платформу розвитку операційної спроможності українського підприємництва через полегшення доступу до кредитних ресурсів та запропоновує представникам бізнесу вичерпну інформацію щодо можливих джерел фінансування.

Теми, що обговорюватимуться:

- Стратегія розвитку МСБ 2020 та європейський досвід, дерегуляція економіки;

- Джерела фінансування МСБ;

- Експортно-орієнтована панель;

- Ризики та транспарентність ведення бізнесу;

- Галузеві панелі.

Перший Фінансовий Ярмарок відбудеться 4 квітня 2017 року в Українському домі в Києві за адресою: вул.Хрещатик, 2.

Початок офіційної частини о 10-00, реєстрація з 9-00.

ОНОВЛЕНО 23.03.2017


Шановні підприємці!

 image

image

ОНОВЛЕНО 02.03.2017


Шановні підприємці!

Оголошення для підприємців та осіб, які бажають відкрити власну справу

З метою підвищення рівня інформаційної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва та осіб, які бажають відкрити власну справу, нагадуємо, що у м.Миколаєві працює проект Мережа дистанційно-консультаційних центрів (далі – МДКЦ), розроблений Регіональним фондом підтримки підприємництва в Миколаївській області та Миколаївською обласною універсальною бібліотекою ім.О.Гмирьова.

Графік роботи МДКЦ: вівторок, четвер з 14:00 до 16:00.

У МДКЦ надаються консалтингові послуги, проводять навчальні та інформаційні вебінари (теми: створення бізнесу, розширення бізнесу, законодавчі новини, пошук фінансових ресурсів та багато іншого).

Перелік бібліотек, на базі яких обладнані дистанційні консультаційні центри

Назва бібліотеки

Адреса

1

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім.О.Гмирьова

54001, м.Миколаїв, вул.Московська,9

2

Центральна бібліотека ім.М.Л.Кропивницького ЦБС для дорослих м.Миколаєва

54003, м.Миколаїв, вул.Потьомкінська, 143а

 

ОНОВЛЕНО 10.02.2017


 

Шановні підприємці!

Надаємо інформацію Мінекономрозвитку щодо спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program).

Програма SABIT – це спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажуванням Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців.

Мета програми – сприяння економічної реструктуризації країн СНД – Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану. SABIT проводить стажування менеджерів середньої та вищої ланки, вчених і інженерів країн СНД в малих, середніх і великих американських компаніях і недержавних організаціях.

Календар програми на 2017 рік та більш детальну інформацію про SABIT можна знайти на веб-сайті Міністерства торгівлі США за посиланням: http: //trade.gov/sabit/.

ОНОВЛЕНО 19.01.2017


 

До уваги представників ринку нерухомості м.Миколаєва!

20 грудня 2016 року у каб. №163 Миколаївської міської ради (вул.Адміральська,20) заплановано проведення установчих зборів громадської ради ринку нерухомості м.Миколаєва, з метою формування її складу.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства) та представники суб’єктів господарювання.

Для участі в установчих зборах потрібно до 10.12.2016 подати до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства або суб’єкта та/або групи суб’єктів господарювання за умови представництва не менше 5 осіб.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності), а також  біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- для представників суб’єкта та/або групи суб’єктів господарювання подається рішення (протокол) зборів (не менш 5 осіб) щодо представлення їх інтересів в засіданнях громадської ради, а також біографічна довідка делегованого представника;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, а в разі представництва від суб’єктів господарювання – документи, що підтверджують їх реєстрацію;

- письмова згода  делегованого до складу громадської ради представника на обробку його персональних даних.

Відповідальна особа ініціативної групи зі створення громадської ради ринку нерухомості м. Миколаєва – Тимченко Наталія Володимирівна, e-mail: agmlechnyput@gmail.com, тел.: (0512) 47-61-94, 47-17-75, (096) 815-93-41.

Із Типовим положенням про громадську раду при виконавчому органі Миколаївської міської ради та Методичними рекомендаціями щодо створення і організації діяльності громадських рад при виконавчих органах Миколаївської міської ради, затверджених рішенням виконкому міської ради від 26.10.2016 № 935, можна ознайомитись за посиланням: /documents/25327.html

ОНОВЛЕНО 22.11.2016


 

Шановні підприємці!

V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ» 24 листопада 2016 року

24 листопада 2016 рокуу Києві відбудеться черговий V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ», який об’єднує бізнес-спільноту Польщі та України для започаткування та розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

image

Дата проведення:  24 листопада 2016 року 

Час проведення:  08:30–18:00

Місце проведення:  НСК Олімпійський, зал “Олімпійський дворик”

(Київ, вул. Велика Васильківська, 55)

До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.

Для тих, хто пройшов реєстрацію завчасно, діють спеціальні умови участі.

РЕЄСТРАЦІЯ

У разі наявності запитань або пропозицій звертайтесь до контактної особи –

Олени Вакулікevents@eucon.ua, тел. +380 (44) 238 09 44.

Умови участі, програма та реєстрація доступні за посиланням http://eucon.ua/uk/?p=5607

ОНОВЛЕНО 24.10.2016


Шановні підприємці!

image

image

image

image

Стимулюючі положення окремих законодавчих актів України, які можуть використовувати інвестори з метою реалізації своїх проектів: 

 • Положення Податкового кодексу України щодо надання пільг для провадження окремих видів діяльності, які можуть використовувати інвестори;
 • Положення Митного кодексу України щодо надання пільг для провадження окремих видів діяльності, які можуть використовувати інвестори;
 • Положення частини четвертої статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо звільнення від пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, які можуть використовувати інвестори.

 

ОНОВЛЕНО 16.12.2015 

Шановні підприємці!

28.09.2016 року о 15:00 у приміщенні малої зали засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20 (3 поверх) планується проведення наради-семінару за участі представника ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області. Тема семінару: «Порядок проведення державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів».
До участі запрошуються:
- суб’єкти господарювання які провадять діяльність, пов’язану з первинним виробництвом та/або транспортуванням та/або зберіганням та/або продажем харчових продуктів, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10°C, залишаючись придатними для споживання людиною;
- заклади громадського харчування;
- потужності, які здійснюють виробництво харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження;
- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами.
Початок реєстрації учасників о 14:30.
Запрошуємо Вас до участі!

ОНОВЛЕНО 23.09.2016


 

Шановні підприємці!

14 липня 2016 року розпочато перший конкурс на подачу заявок для участі в Програмі прикордонного співробітництва ЄIС «Басейн Чорного моря 2014-2020».
Тематичні цілі та пріоритети проектів програми першого конкурсу:
1. Надання сприяння бізнесу та підприємництву в Чорноморському регіоні.
1.1. Спільне сприяння бізнесу і підприємництву у сфері туризму та культури
1.2. Зростання можливостей траскордонної торгівлі і модернізації сільськогосподарського та пов’язаного з ним секторів.
2. Підтримка координації у сфері охорони навколишнього середовища та спільних дій зі зменшення рівня морського забруднення в басейні Чорного моря.
2.1. Посилення спільного моніторингу навколишнього середовища
2.2. Сприяння спільним діям з підвищення обізнаності та зменшення річкового та морського забруднення.
Інформаційні матеріали стосовно умов конкурсу, рекомендацій щодо підготовки проектних ідей, аплікаційних форм, пошуку партнерів та інша корисна інформація розміщені на сайті облдержадміністрації за посиланням http://www.mk.gov.ua/ua/euro/progmama/Chorne_more/.
Звертаємо увагу на обмежені строки подачі проектної ідеї та пошуку партнерів – серпень-вересень 2016 року.
Інформацію щодо підприємств, установ та проектних ідей просимо надавати департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на e-mail: used@mk.gov.ua.

ОНОВЛЕНО 09.08.2016


Шановні підприємці!

11 серпня 2016 року відбудуться установчі збори Міжгалузевої громадської ради підприємців при Миколаївському міськвиконкомі. Запрошуємо кандидатів, які обрані до складу ради на галузевих зборах підприємців прийняти участь у заході. Час проведення зборів: 15.00. Місце проведення: каб. 410 (4 поверх), Миколаївська ОДА.
Додаткова інформація по тел.: 58-31-16.

ОНОВЛЕНО 09.08.2016


 Шановні підприємці!

У приміщенні малої зали засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: Адміральська, 20, 18.07.2016 о 16.00 відбудеться зустріч голови Державної регуляторної служби України Ляпіної Ксенії Михайлівни та Миколаївського міського голови Сєнкевича Олександра Федоровича з підприємцями міста Миколаєва. Основні теми для обговорення в ході зустрічі: регуляторна політика, дозвільна система та ліцензування в рамках діючого законодавства.
Запрошуємо підприємців міста Миколаєва до участі!
Реєстрація по телефону: 37-22-82.

ОНОВЛЕНО 14.07.2016


Шановні підприємці!

22 вересня 2015 року в приміщенні готелю «Олександрівський» (м. Миколаїв, вул.Нікольська, 25) проходитиме тренінг «Можливості Інтернету для розвитку малого та середнього бізнесу Миколаївської області». Захід проводиться облдержадміністрацією спільно з компанією Google Україна в рамках програми «Цифрове перетворення Миколаївської області».

До тренінгу запрошуються власники, директори і маркетологи малого та середнього бізнесу, які прагнуть розвивати свій бізнес, але не знають, як це зробити ефективно за допомогою Інтернету.

Участь у тренінгу безкоштовна. Зареєструватись у заході можна за онлайн-формою: https://events.withgoogle.com/mykolaiv-online/golovna.

ОНОВЛЕНО 15.09.2015


Шановні підприємці!

8-10 жовтня 2015 року в м. Запоріжжя у виставковому комплексі «Козак-Палац» відбудеться Форум національних товарів та послуг «Українське - це якісне».

Мета заходу - впровадження та просування продукції виробників міст України, демонстрація українських брендів, підвищення її статусу та конкурентоспроможності, використання ефективних маркетингових стратегій для українських виробників. В рамках Форуму відбудеться низка конференційних заходів з обговорення важливих питань для підприємств та обміну досвідом.

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі та пропонуємо відвідати заходи і презентувати свій потенціал.

З технічних та організаційних питань будь ласка звертайтесь до Запорізької торгово-промислової палати: тел/факс +38 (061) 213-50-26, expo8@cci.zp.ua; www.expo.zp.ua.

 

  ОНОВЛЕНО 27.08.2015


Шановні підприємці!

25-27 серпня 2015 року в Миколаєві облдержадміністрація спільно з компанією Google Україна проводить для студентів, викладачів, представників молодіжних і громадських організацій та активістів Миколаївщини семінар  «Літня школа: Цифрові технології для навчання та розвитку».

 Місце проведення: Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

 Партнери заходу:

 • Миколаївська обласна державна адміністрація;
 • Миколаївська міська рада.

Організатори заходу:

 • Компанія “Google Україна”;
 • Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

 Модератор семінару:

 • Олег Якимчук, директор по зв’язках з органами державної влади GoogleУкраїна.

 Запрошені експерти-спікери:

 • Олег Якимчук, директор по зв’язках з органами державної влади Google Україна.
 • Наталія Гущина, начальник відділу інноваційних та інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, тренер Google.
 • Наталія Саражинська, сертифікований викладач, тренер Google.
 • Юрій Антощук, голова Херсонського обласного благодійного фонду “Об’єднання”, тренер з нових медіа.
 • лег Костюкевич, провідний учасник Спільноти Картографів.
 • Герман Станков, учасник Спільноти Картографів.

Також будуть практичні заняття Google Apps for Education та сервіси Google та Google+, які будуть вести тренери Google.

Важливо! Для того, щоб семінар був максимально корисним для Вас, будь-ласка, візьміть з собою ноутбук або планшет. Також бажано мати обліковий запис у Gmail.

Семінар є безкоштовним!

Для участі, заповніть реєстраційну анкету: https://goo.gl/JbgCyz

Семінар проводиться в рамках програми "Цифрове перетворення Миколаївської області", що проводиться Миколаївською обласною державною адміністрацією спільно з компанією Google Ukraine.

В разі виникнення питань:

arasalan1409@gmail.com, tourism-nik@ukr.net.

 Тел.:+38(096)8350328.

  ОНОВЛЕНО 14.08.2015


Шановні підприємці!

У 1999 році в Україні було започатковано ініційований Центром муніципального менеджменту (Хабітат) та МО «Громадянська Ініціатива» Проект «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» у співпраці з ПРООН, Урядом України та Міністерством фінансів Польщі у якому взяли участь понад 2 тисяч підприємців.

За участю Фонду «Україна - Хабітат», приватних інвесторів та комерційних банків, які обслуговували Кредитну лінію ЄБРР в Україні протягом 2002 - 2014 років профінансовано понад 1000 проектів пілотних підприємств-учасників Проекту на загальну суму біля 500 млн. амер. дол.

Для початку робіт по формуванню Місцевої інвестиційної Програми розвитку малого та середнього підприємництва міста на період до 2025 року, орієнтованої на створення і збереження робочих місць та залучення інвестицій у розвиток експортного потенціалу підприємств міста, інформуємо малі та середні підприємства міста про можливість участі у Програмі та реєстрації ними до 1 вересня 2015 року ЗАЯВОК на організацію фінансування проектів на сайті Фонду «Україна - Хабітат» - www.fund.habitat.org.ua. (у розділі - «малий та середній бізнес»).

 ОНОВЛЕНО 29.07.2015


Шановні підприємці!

Відповідно до постанови НКРЕКП від 28.05.2015 № 1640 з 01 липня 2015 року анульовано ліцензію ПАТ «Миколаївгаз» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території Миколаївської області.

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» - суб’єкт господарювання, що в установленому порядку отримав ліцензію АЕ № 299027 на постачання природного газу за регульованим тарифом з 01 липня 2015 року та виступає гарантованим постачальником газу для всіх категорій споживачів Миколаївської області.

На підставі вищевикладеного Вам необхідно в термін до 30.06.2015 укласти типовий договір на постачання природного газу за регульованим тарифом, затверджений постановою НКРЕКП від 22.01.2015 № 35 та зареєстрованому в Мінюсті України 14.02.2015 № 172\26617, з ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» та здійснити оплату за заявлений обсяг природного газу на липень 2015 року в період з 01 по 03 липня 2015 року на наступні банківські реквізити:

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»

код ЄДРПОУ 39589483

філія МОУ АТ «Ощадбанк»

п/р 26036301759524

МФО 326461

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ з

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»

 (ксерокопії, посвідчені підписом уповноваженої особи та/або печаткою суб’єкта господарювання)

 

1. Лист на ім'я директора TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» Левченко Наталії Василівни на укладання договору.

2. Статут підприємства (повний), якщо не повний, то окрім 1-ої, 2-ої та останньої сторінок, обов’язково мають бути розділи про права та обов’язки Загальних зборів Товариства та Директора (копія).

3. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (у разі наявності копія).

4. Довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (копія).

5. Виписка (витяг) з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (копія).

6. Свідоцтво платника ПДВ (у разі наявності) або витяг з реєстру платників ПДВ (копія). В разі якщо, підприємство не є платником ПДВ про це надається відповідний лист.

7. Наказ (витяг з наказу) про призначення директора підприємства. У разі, якщо договір підписує не керівник підприємства - надається довіреність на підписанта із зразком його підпису та наказ на призначення цієї особи.

8. Документ, що підтверджує право власності на об’єкт споживача або договір оренди цілісного майнового комплексу (у випадку коли споживач орендує майно) або іншого правовстановлюючого документу на об’єкт споживача.

9. Інформацію про очікуваний обсяг споживання природного газу до кінця поточного року в помісячній розбивці.

10. Довідка про відсутність заборгованості перед іншим постачальником. У разі наявності заборгованості перед іншим постачальником - його письмову згоду на укладення договору на постачання природного газу з TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ».

11. Технічна документація на прилади обліку газу та газоспоживаюче обладнання:

- паспортні дані та режим роботи основного газоспоживаючого обладнання;

- паспортні дані та відомості щодо комерційних вузлів обліку природного газу (тип, марка, технічні характеристики тощо);

- в разі необхідності інші технічні документи.

12. Крім переліченого вище для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють без печатки, - довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру та ксерокопія паспорту.

 Всі копії завіряються належним чином споживачі.

 Консультації з питань переукладення договору в новій редакції надаються за телефоном (0512) 67-49-15.

ОНОВЛЕНО 27.07.2015


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: