Мапа порталу

Перелік міських спеціалістів


Призвіще, імя та по батькові

Міський позаштатний

спеціаліст, ЛПЗ

1

2

3

 1

Чинякова Людмила Борисівна

акушер-гінеколог (ПБ№1)

 2

Сербенюк Галина Іллівна

анестезіолог (ЛШМД)

 3

Козирєв Валерій Васильович

по ветеранам ВВВ (МЛ №4)

 4

Мурзіна Наталя Володимирівна

Геронтолог (ЦПМСД №2)

 5

Тимофійшина Аліна Сергіївна

по роботі зі зверненнями громодян

 6

Шкляров В’ячеслав Вікторович

інфекціоніст (МЛ №4)

 7

Ковальський Ігор Петрович

кардіолог (МЛ №1)

 8

Шакун Антоніна Павлівна

Лаборант (МЛ №1)

 9

Валюжська Клавдія Олександрівна

статистик (ЛШМД)

 10

Павлова Олена Анатоліївна

нарколог (Нардисп.)

 11

Хроніна Людмила Іллівна

невропатолог (МЛ №1)

 12

Букач Лариса Володимирівна

дермато-венеролог (МШВД)

 13

Юхта Леонід Іванович

онколог (МЛ №4)

 14

Драгомирова Наталя Андріївна

отоларинголог (МЛ №3)

 15

Кузнєцов Сергій Октябрієвич

патанатом (МЛ №1)

 16

Самсонова Людмила Анатоліївна

психіатр (МОПЛ)

 17

Бєляєва Наталя вікторівна

рентгенолог (ЦПМСД №2)

 18

Пенчук Тетяна Олександрівна

стоматолог (СП №1)

 19

Ващенко Людмила Костянтинівна

токсиколог (ЛШМД)

 20

Шуткін Юрій Петрович

травматолог (МЛ №3)

 21

Короленко Рима Миколаївна

У З Д (МЛ №4)

 22

Нанаров Олександр Іванович

уролог (ЛШМД)

 23

Величко Клавдія Володимирівна

фізіотерапевт (МЛ №3)

 24

Динник Тетяна Дмитрівна

Фтизіатр (МПТД)

 25

Бекало Тетяна Петрівна

по  функт.діагност. (МЛ№3)

 26

Пєрмяков Вадим Валентинович

хірург (МЛ № 3)

 27

Фабянский Володимир Анатолійович

Міська лікарня №3

 28

Бадалян Сейран Суренович

нейрохірург (ЛШМД)

 29

Костенко Людмила Євгенівна

Офтальмолог (МЛ № 1)

 30

Гетьманцева Валентина Василівна

по ЧАЕС (ЦПМСД №3)

 31

Сагун Галина Іванівна

експерт по ТН (ЦПМСД №2) 

 32

Грачова Марія Георгіївна

ендокринолог (МЛ №1)

 33

Бабін Анатолій Володимирович

з сімейної медицини (УОЗ)

 34

Михайлов Олександр Іванович

Ендоскопіст (МЛ № 4)

 35

Муксинова  Лариса Маратівна

психотерапевт (ЛШМД)

 36

Назарук Лариса Миколаївна

Сурдолог (МЛ №4)

 37

Горбенко Галина Кузмінічна

терапевт (ЦПМСД № 4)

 38

Федотова Тетяна Анатолівна

Профпатолог (ЦПМСД № 5)

 39

Рябец Дмитро Миколайович

проктолог (МЛ №3)

 40

Яцишина Вікторія Анатоліївна

д / алерголог (ДП №4)

 41

Хардікова Тамара Анатоліївна

д / гінеколог (ПБ №3)

 42

Турпакова Олена Вікторівна

д / дерматолог (МШВД)

 43

Пліткіна Ірина Миколаївна

д / імунолог (ЦПМСД №1)

 44

Коневська Ірина Вікторівна

д / кардіоревматолог (ДЛ №2)

 45

Коляда Віктор Анатолійович

д / невропатолог (ДЛ №2)

 46

Бойчук Неля Анатоліївна

неонатолог (ПБ №2)

 47

Рябець  Інна Миколаївна

д / окуліст (ДЛ №2)

 48

Солоненко Марина Дмитрівна

д / отоларинголог (ДЛ №3)

 49

Заміхановська Вікторія Василівна

Педіатр (УОЗ)

 50

Бєдіна Лілія Леонідівна

д / пульмонолог (ДП №3)

 51

Смельницький Євгеній Миколайович

д / стоматолог (МСП)

 52

Папішев Павло В’ячеславович

д / хірург (ДЛ №2)

 53

Карнаух Вірве Володимирівна

д / ендокринолог (ДЛ №2)

 54

Грицієнко Микола Сергійович

д / анестезіолог (ДЛ №2)

 55

Слабченко Галина Миколаївна

генетик (ПБ №1)

 56

Нюбін Борис Петрович

д/ фтизіатр МПТД

 57

Альбещенко Ольга Василівна

д/ нефролог (ДЛ № 2)

ОНОВЛЕНО 01.05.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: