Мапа порталу

Оголошення

Міський голова оголошує про створення Ради юристів при Миколаївському міському голові як колегіального дорадчого органу з метою розгляду, вивчення і надання пропозицій стосовно проектів нормативно-правових, регуляторних, інших актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, просимо бажаючих надати на електронну адресу юридичного департаменту Миколаївської міської ради – e-mail: BKMMP_lawyers@i.ua анкетні дані за наступною формою.


Оголошення

До Миколаївської міської  ради надійшло подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській областi з приводу формування та затвердження Миколаївською міською радою списків присяжних Центрального районного суду м.Миколаєва, Ленінського районного суду м.Миколаєва, Корабельного районного суду м.Миколаєва.

Відповідно до ст. 60 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Миколаївська міська рада  проводить підбір кандидатур на посади присяжних для участі у судових засіданнях в Центральному районному суді  м. Миколаєва, Ленінському районному суді м.Миколаєва, Корабельному районному суді м.Миколаєва.

Згідно вимог ст. 61 Закону України ”Про судоустрій і статус суддів” присяжним може бути особа, яка є громадянином України, досяг 30 річного віку, постійно проживає на території району, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

- визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

- які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків народного засідателя, присяжного;

- які мають незняту чи непогашену судимість;

- народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;

- особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

- особи, які не володіють державною мовою.

Бажаючих просимо звертатися до юридичного департаменту Миколаївської міської ради за телефонами 37-33-37, 37-26-61, 37-24-89, адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  за телефоном 37-57-00,  адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради  за телефоном        55-22-09; адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за телефоном 25-49-00.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: