Мапа порталу

Мікрорайон "ЛІСКИ-2" в м.Миколаєві

Увага! Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Замовник) повідомляє про оприлюднення та початок проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план намивної території, з урахуванням забудови мікрорайону «ЛІСКИ-2» в м.Миколаєві», розроблений ТОВ «Архдизайн» (Виконавець) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. №555.

Детальний план мікрорайону «ЛІСКИ-2» виконується відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 04.02.2014 №37/15 «Про міський бюджет міста Миколаєва на 2014 рік» та договору, укладеному між Замовником та Виконавцем від 14.03.2014 №2014-01.

Детальний план території після затвердження рішенням виконкому Миколаївської міської ради є містобудівним документом, який регламентує впорядкування території для містобудівних потреб, відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування об’єктів містобудування, послідовність реконструкції існуючої забудови, обсяги інженерної підготовки території та систему інженерних мереж, порядок організації транспортного і пішохідного руху та комплексного благоустрою і озеленення.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану території м. Миколаєва, коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання території міста, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території в межах проектування.

Загальні дані про відведену під забудову територію

Територія, яка розглядається, входить в систему забудови південно-західної частині міста, прилягає до р. Південний Буг і штучно створена за рахунок намиву частини акваторії річки. На даний час територія мікрорайону забудована багатоквартирними 9-14-поверховими житловими будинками та об`єктами обслуговуючої інфраструктури (дошкільні, навчальні, спортивні заклади, підприємства торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування тощо), забезпечена інженерними комунікаціями. Вільними від забудови залишились окремі ділянки в південній частині мікрорайону.

Проектне рішення передбачає заповнення неосвоєних територій в ув`язці з існуючою забудовою та відведених земельних ділянок, з урахуванням перспективного розвитку суміжних територій. Режим забудови території передбачає використання об`єктів громадської, рекреаційного призначення та малоповерхової та багатоквартирної житлової забудови.

Основні техніко-економічні показники території

(для другої черги будівництва)

Територія мікрорайону – 64 га,
в тому числі: житлова забудова – 48 га,
ділянки громадського призначення – 2.8 га,
зелені насадження, вулиці – 5.7 га.
території іншого призначення – 7.5 га,
Населення – 11.48 тис. осіб
Житловий фонд – 297.717 тис. кв.м.

Посадова особа органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію пропозицій: начальник Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста Палеха Ганна Анатоліївна.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 07.07.2017

Пропозиції надаються громадянами та громадськими організаціями у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові (назва організації), місця проживання (юридична адреса), особистим підписом і повинні містити обґрунтування.

Пропозиції надавати до Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради: 54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20 каб. №265 (тел. 37-02-71) і на електронну адресу: arc_nikolaev@ukr.net.

План існуючого використання території мікрорайону "ЛІСКИ-2"

image 

План існуючого використання території мікрорайону "ЛІСКИ-2" (посилання на оригінальний файл)

 

Проектний план мікрорайону "ЛІСКИ-2"

image 

Проектний план мікрорайону "ЛІСКИ-2" (посилання на оригінальний файл)

 


ОНОВЛЕНО 15.06.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: