Мапа порталу

    23 листопада заступник міського голови Євген Шевченко, начальник міського управління охорони здоров'я Лариса Дергунова, заступник начальника Віктор Фаюк, провідні хірурги зібрались в «Південному медичному центрі» для обміну досвідом.

   Центр, який надає медичну допомогу ендоскопічного, гінекологічного, хірургічного профілів, продемонстрував сучасні напрацювання, досягнення та технології малоінвазивних оперативних втручань, які вони практикують.

   Спеціалісти центру розповіли також і про модель сучасної медичної допомоги, до якої прямує медична галузь країни, та яка вже сьогодні впроваджується в їх установі.

   Головний лікар центру підкреслив, що в нинішніх реаліях сьогодення медична допомога повинна бути не лише високоякісною, пацієнт повинен мати право вибору, де саме та за які кошти отримувати цю медичну допомогу.
Хірурги переглянули приміщення, кабінети, ознайомились з роботою центру, умовами перебування пацієнтів в ньому, були присутні на операції.

   Варто відзначити, що цього року центр святкує своє 10-річчя, та за 10 років існування лікарі центру успішно провели близько 10 тисяч оперативних втручань.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: