Мапа порталу

Екологічні події

 

ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»

18 листопада 2016 р. під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради відбудуться ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків».

Тема читань: «Чиста енергія для розвитку громад Миколаївщини».

Організатори: управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м.Миколаєва, Міський центр екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу №2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва, Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА.

До участі у заході запрошуються представники державних природоохоронних органів, установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, об'єктів господарської діяльності, закладів культури та освіти, громадських організацій, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, студенти, школярі, краєзнавці, журналісти (Детальніше про Екологічні читання 2016 року).

 

ОНОВЛЕНО 21.10.2016


 

Шановні мешканці міста:

суб’єкти підприємницької діяльності та представники громадських організацій!

Інформуємо Вас про те, що у 2016 році, відповідно до рішення  Миколаївської міської ради від 28.01.2016 №2/26 «Про міський бюджет міста Миколаєва на 2016 рік» за рахунок коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища планується виконати наступні заходи:

проведення інвентаризації парків і лісопаркових зон в частині інвентаризації зелених насаджень, в тому числі незалежної оцінки малих архітектурних форм та вартості нерухомого майна на об’єктах зеленого господарства  м. Миколаєва (вимоги до надання послуг);

– проведення інвентаризації парків і лісопаркових зон в частині розробки та погодження проектів землеустрою з організації та встановлення меж парків, скверів та інших об’єктів (вимоги до надання послуг).

Пропонуємо Вам долучитися до виконання природоохоронних заходів у м. Миколаєві.

Реалізація запланованих заходів здійснюється безпосередньо виконавцями без застосування субпідряду. Оплата послуг здійснюється після фактичного виконання заходів та підписання актів наданих послуг.

Координацію і контроль за наданням послуг здійснюються фахівці управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Свої пропозиції щодо вартості надання послуг просимо надавати протягом 10 днів з моменту опублікування даної об’яви до управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради вул. Адмірала Макарова, буд. 7, кабінет 23 чи на електронну адресу: eco-nik@ukr.net.

Телефон для довідок 47-48-08, контактна особа Корчагіна Вікторія Василівна.

ОНОВЛЕНО 19.05.2016


 

Шановні мешканці міста:

суб’єкти підприємницької діяльності та представники громадських організацій!

Інформуємо Вас про те, що у 2016 році, відповідно до рішення  Миколаївської міської ради від 28.01.2016 № 2/26 «Про міський бюджет міста Миколаєва на 2016 рік» за рахунок коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища планується виконати наступні заходи:

- проведення виставки акваріумістів (вимоги до надання послуг);

- проведення виставок та випусків голубів (вимоги до надання послуг);

- введення в постійну практику добровільних громадських акцій по висадженню дерев, очищенню від сміття парків, берегів рік тощо з проведенням пропаганди таких заходів у ЗМІ та навчальних закладах (вимоги до надання послуг);

- виготовлення плакатів, білбордів, інформаційних матеріалів з питань екології та благоустрою міста (вимоги до надання послуг);

- проведення молодіжної програми «Екологічна стежка» (вимоги до надання послуг);

- підготовки та проведення Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків» (вимоги до надання послуг);

- влаштування майданчиків для екологічно безпечного збирання побутових відходів (вимоги до надання послуг);

- створення та реалізації екологічного медіапроекту «Екологічний патруль» (вимоги до надання послуг);

- проведення спеціальних заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду (вимоги до надання послуг);

- ліквідація наслідків підтоплення в житловому масиві Кульбакине - будівництво дренажної мережі (проектні роботи та експертиза) (вимоги до надання послуг).

 

Пропонуємо Вам долучитися до виконання природоохоронних заходів у м. Миколаєві.

Реалізація запланованих заходів здійснюється безпосередньо виконавцями без застосування субпідряду. Оплата послуг здійснюється після фактичного виконання заходів та підписання актів наданих послуг.

Координацію і контроль за наданням послуг здійснюються фахівці управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Свої пропозиції щодо вартості надання послуг просимо надавати протягом 10 днів з моменту опублікування даної об’яви до управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради вул.Адмірала Макарова, буд. 7, кабінет 23 чи на електронну адресу: eco-nik@ukr.net.

Телефон для довідок 47-48-08, контактна особа Корчагіна Вікторія Василівна.

ОНОВЛЕНО 28.04.2016


 

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Всесвітній фонд природи (WWF) запрошує приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 19 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях.

Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем Планети та об'єднати їх для вирішення цих проблем.

ОНОВЛЕНО 16.03.2016


 

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Миколаївська міська асоціація голубників спільно з департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради запрошує Вас відвідати виставку голубів, яка відбудеться 31 жовтня 2015 року в парку ім. Петровського.

Робота виставки триватиме з 09:00 до 14:00.

Вхід вільний.

 

ОНОВЛЕНО 29.10.2015


 

До уваги городян!

12-13 листопада 2015 року в м. Миколаєві відбудуться VІII Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Читання проходять під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Тема читань: «Водні ресурси Миколаєва як потенціал розвитку міста».

Основні виконавці та партнери:

 • Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації;
 • Управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради;
 • Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва;
 • Міський центр екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу №2 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва;
 • Чорноморський державний університет ім. Петра Могили;
 • Миколаївський обласний краєзнавчий музей;
 • Миколаївська міська станція юних натуралістів;
 • Експертно-громадська рада виконкому Миколаївської міської ради;
 • Громадська рада з екологічної безпеки та благоустрою при Миколаївському міському голові;
 • Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення - до спільних дій»;
 • Миколаївська громадська організація «Форум «Скамейка» тощо.

До участі у заході запрошуються представники державних природоохоронних органів, установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, об'єктів господарської діяльності, закладів культури та освіти, громадських організацій, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, студенти, школярі, краєзнавці, журналісти міста Миколаєва, представники міжнародних фондів, всеукраїнських екологічних громадських організацій.

Ключові теми для доповідей та обговорень:

 • Водні ресурси міста та регіону: стан, екологічні проблеми.
 • Використання водних ресурсів у різних галузях життєдіяльності міста та регіону: промисловість, сільське господарство, рекреаційний потенціал води (дозвілля, спорт), житлово-комунальне господарство (питна вода, стічні, господарсько-побутові, ливневі води, вода у благоустрою).
 • Управління водними ресурсами, залучення громадськості до вирішення проблем, волонтерські проекти. Просвітницька діяльність у галузі охорони та раціонального використання водних ресурсів.

Місце проведення: Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького (вул.Потьомкінська, 143-а).

Контактна інформація: за телефонами: (512) 34-60-44, 095 87 232 68 - Ірина Чернова, (512) 55-03-60, 095 56 570 71 - Любов Варюхіна, 093 10453 74 - Людмила Руденко-Кардаш; email: nikсlib@gmail.com, niklibrary2eko@yandex.ua.

Більш докладно дивитись на сайті http://www.niklib.com.

 

ОНОВЛЕНО 05.10.2015


 

Шановні мешканці міста, власники котів та собак!

Розпочато реєстрацію домашніх тварин!

З метою створення єдиного обліку домашніх тварин й організації пошуку загублених тварин та повернення їх власникам в м. Миколаєві розпочато реєстрацію домашніх тварин методом електронного чіпування.

Ви зобов’язані відповідно до розділу 3 Правил утримання домашніх собак і котів в м. Миколаєві зареєструвати свого улюбленця в КП ММР «Центр захисту тварин», тел. для довідок 47-21-93.

Плата за реєстрацію тварин проводиться безпосередньо під час реєстрації та становить від 75 до 111 грн. Дані про реєстрацію домашньої тварини вносяться в міжнародну базу даних.

 

ОНОВЛЕНО 30.01.2014


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: