Мапа порталу

Звіт про діяльність КП ММР «Центр захисту тварин» у 2015 році

У 2015 році КП ММР «Центр захисту тварин» розпочало виконання своїх функцій у повному обсязі. Після введення в експлуатацію пункту стерилізації та утримання тварин по вул.Комінтерна, буд. 36 було розпочато роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин в місті методом стерилізації, що включає в себе також щеплення від сказу, дегельмінтизацію та ідентифікацію тварин. За рік підприємством було стерилізовано 1504 безпритульних собак.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності щодо регулювання чисельності безпритульних тварин в місті є також реєстрація домашніх тварин. Протягом року було зареєстровано та ідентифіковано методом електронного чіпування 111 тварин.

КП ММР «Центр захисту тварин» з метою дотримання належного санітарного стану здійснює підбір трупів тварин з вулиць міста. За 2015 рік було підібрано та утилізовано 728 трупів тварин.

Крім того, підприємством проводиться робота по спасінню тварин, так протягом року врятовано - 131 тварин, та 234 тваринам знайдено нових власників.

Підприємством постійно проводиться просвітницька робота з населенням з використання друкованої продукції (розповсюджуються листівки щодо реєстрації та стерилізації домашніх тварин та Правила утримання домашніх собак та котів в м.Миколаєві). У 2015 році сумісно з громадською організацією «ЗГО «Фенікс» було організовано ряд акцій, культурно-просвітницьких заходів та концертів, а також проведено виставку безпритульних собак «У щастя немає породи».

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: