Мапа порталу

Перелік міських спеціалістів


Призвіще, імя та по батькові

Міський позаштатний

спеціаліст, ЛПЗ

1

2

3

  1.  

Чинякова Людмила Борисівна

акушер-гінеколог (ПБ№1)

  1.  

Сербенюк Галина Іллівна

анестезіолог (ЛШМД)

  1.  

Козирєв Валерій Васильович

по ветеранам ВВВ (МЛ №4)

  1.  

Мурзіна Наталя Володимирівна

Геронтолог (ЦПМСД №2)

  1.  

Руденко Григорій  Хомич

по роботі зі зверненнями громодян

  1.  

Шкляров В’ячеслав Вікторович

інфекціоніст (МЛ №4)

  1.  

Ковальський Ігор Петрович

кардіолог (МЛ №1)

  1.  

Шакун Антоніна Павлівна

Лаборант (МЛ №1)

  1.  

Валюжська Клавдія Олександрівна

статистик (ЛШМД)

  1.  

Павлова Олена Анатоліївна

нарколог (Нардисп.)

  1.  

Хроніна Людмила Іллівна

невропатолог (МЛ №1)

  1.  

Букач Лариса Володимирівна

дермато-венеролог (МШВД)

  1.  

Юхта Леонід Іванович

онколог (МЛ №4)

  1.  

Драгомирова Наталя Андріївна

отоларинголог (МЛ №3)

  1.  

Кузнєцов Сергій Октябрієвич

патанатом (МЛ №1)

  1.  

Самсонова Людмила Анатоліївна

психіатр (МОПЛ)

  1.  

Нагернюк Любов Миколаївна

ревматолог (МЛ №1)

  1.  

Бєляєва Наталя вікторівна

рентгенолог (ЦПМСД №2)

  1.  

Антоненко Борис Григорович

стоматолог (СП №2)

  1.  

Ващенко Людмила Костянтинівна

токсиколог (ЛШМД)

  1.  

Шуткін Юрій Петрович

травматолог (МЛ №3)

  1.  

Короленко Рима Миколаївна

У З Д (МЛ №4)

  1.  

Нанаров Олександр Іванович

уролог (ЛШМД)

  1.  

Величко Клавдія Володимирівна

фізіотерапевт (МЛ №3)

  1.  

Динник Тетяна Дмитрівна

Фтизіатр (МПТД)

  1.  

Бекало Тетяна Петрівна

по  функт.діагност. (МЛ№3)

  1.  

Пєрмяков Вадим Валентинович

хірург (МЛ № 3)

  1.  

Фаюк Віктор Володимирович

хірург (УОЗ)

  1.  

Бадалян Сейран Суренович

нейрохірург (ЛШМД)

 

  1.  

Костенко Людмила Євгенівна

Офтальмолог (МЛ № 1)

  1.  

Гетьманцева Валентина Василівна

по ЧАЕС (ЦПМСД №3)

  1.  

Сагун Галина Іванівна

експерт по ТН (ЦПМСД №2) 

  1.  

Грачова Марія Георгіївна

ендокринолог (МЛ №1)

  1.  

Бабін Анатолій Володимирович

з сімейної медицини (УОЗ)

  1.  

Михайлов Олександр Іванович

Ендоскопіст (МЛ № 4)

  1.  

Муксинова  Лариса Маратівна

психотерапевт (ЛШМД)

  1.  

Назарук Лариса Миколаївна

Сурдолог (МЛ №4)

  1.  

Горбенко Галина Кузмінічна

терапевт (ЦПМСД № 4)

  1.  

Федотова Тетяна Анатолівна

Профпатолог (ЦПМСД № 5)

  1.  

Медведенко  Світлана Олександрівна

д / гастроентеролог (ДЛ №2)

  1.  

Яцишина Вікторія Анатоліївна

д / алерголог (ДП №4)

  1.  

Хардікова Тамара Анатоліївна

д / гінеколог (ПБ №3)

  1.  

Турпакова Олена Вікторівна

д / дерматолог (МШВД)

  1.  

Пліткіна Ірина Миколаївна

д / імунолог (ЦПМСД №1)

  1.  

Петрова Анна Володимирівна

д / інфекціоніст (ЦПМСД № 5)

  1.  

Коневська Ірина Вікторівна

д / кардіоревматолог (ДЛ №2)

  1.  

Коляда Віктор Анатолійович

д / невропатолог (ДЛ №2)

  1.  

Бойчук Неля Анатоліївна

неонатолог (ПБ №2)

  1.  

Рябець  Інна Миколаївна

д / окуліст (ДЛ №2)

  1.  

Кладченко Марина Дмитрівна

д / отоларинголог (ДЛ №2)

  1.  

Заміхановська Вікторія Василівна

Педіатр (УОЗ)

  1.  

Бєдіна Лілія Леонідівна

д / пульмонолог (ДП №3)

  1.  

Смельницький Євгеній Миколайович

д / стоматолог (МСП)

  1.  

Папішев Павло В’ячеславович

д / хірург (ДЛ №2)

  1.  

Карнаух Вірве Володимирівна

д / ендокринолог (ДЛ №2)

  1.  

Грицієнко Микола Сергійович

д / анестезіолог (ДЛ №2)

  1.  

Слабченко Галина Миколаївна

генетик (ПБ №1)

  1.  

Нюбін Борис Петрович

д/ фтизіатр МПТД

  1.  

Альбещенко Ольга Василівна

д/ нефролог (ДЛ № 2)

ОНОВЛЕНО 18.11.2016

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: