Мапа порталу

Експертно-громадська рада

До уваги членів Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР)! 

Чергове планове засідання ЕГР відбудеться 30 березня в Малій залі Миколаївської міської ради.

Порядок денний засідання :

1. Вироблення напрямів співробітництва ЕГР та Агенції розвитку м. Миколаєва. 

2. Презентація дослідження індексу демократичного розвитку областей України: Миколаївський аспект.

3. Функціонування нелегальних автовокзалів у м. Миколаєві: шляхи легалізації відправлень та забезпечення економічної вигоди. 

Початок засідання - о 15.00.

До уваги членів ЕГР! 

Наступне засідання Ради заплановане на 28 лютого 2017 р. (Мала зала, о 14:00). 

До розгляду пропонується основне питання: «Стан зелених насаджень у  м. Миколаєві та їх збереження». 

Запропонований порядок денний: 

1. Законодавча база з питання утримання зелених насаджень та нормативні акти місцевого рівня. 

2. Становище зелених насаджень у Миколаєві, та поточний стан їх утримання. 

3. Проблеми, пов’язані із фінансуванням утримання зелених насаджень та компенсації за їх знищення. 

4. Проблеми фіксації порушень законодавства при знищенні зелених насаджень. Взаємодія органів правопорядку, міської влади та мешканців задля збереження зелених насаджень. 

5. Розгляд та обговорення пропозицій щодо вдосконалення утримання та відтворення зелених насаджень в м. Миколаєві.

 

У експертно-громадської ради – новий керівник

У четвер Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР) провела чергове засідання, на якому розглянула низку важливих питань. Зокрема, відбулися вибори нового голови ради та його заступників.

Відповідно до Положення про ЕГР, термін повноважень її керівника становить один рік. По завершенню даного терміну відбувається обрання нового голови ради з числа її членів. Виступаючи перед присутніми, Ірина Купрієвич, яка очолювала раду у 2016 році зазначила, що термін її повноважень як голови ради вже добіг кінця. Вона запропонувала членам ради, які мають відповідні амбіції, вміннями та бажанням покращити роботу дорадчого органу, висунути свої кандидатури для участі у виборах нового голови ЕГР та коротко окреслити власне бачення діяльності ради під своїм керівництвом.

В результаті, за підсумками таємного голосування найбільшу кількість голосів із чотирьох представників ЕГР, які запропонували свої кандидатури, набрав  Артем Ващиленко, виконавчий директор Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу. Він і очолюватиме раду в 2017 році.

Члени ЕГР також обрали зі свого складу заступників голови ради. Ними стали Михайло Золотухін – голова Фонду розвитку міста Миколаєва, Олег Абрамов - голова Миколаївського обласного місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі» та Ірина Купрієвич, голова ММГО «Спадщина». Як свідчать підсумки голосування, у них виявилося найбільше симпатиків серед членів ради.

У персональному складі ЕГР, як і в її керівництві, також відбулися зміни. До складу членів ради увійшли Тетяна Губська - старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею, Юрій Підвишинський, уповноважений представник ГО «Асоціація солдатських матерів та волонтерів «Волонтер 79» та Сергій Стульник, уповноважений представник ГО «Територіальна козацька громада Корабельного району м Миколаєва».

Відділ громадських зв’язків Миколаївської міської ради

 

До уваги членів Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР)! 

Чергове планове засідання ЕГР відбудеться 16 лютого, у четвер, в каб. 163 приміщення  Миколаївської міської ради.

Початок о 14.00.

Порядок денний засідання:

1. Організаційні питання. Обрання голови ЕГР, заступників голови, оновлення персонального складу Ради.

2. Затвердження орієнтовних термінів розгляду питань плану ЕГР (помісячно).

3. Розвиток транспортно-дорожньої інфраструктури міста та шляхи її реформування. Розвиток велоінфраструктури, створення умов для занять велосипедним спортом.

4. Стан зелених насаджень у м. Миколаєві. Проблеми санітарної обробки дерев.

 

Побудинкові тарифи

Відповідно до рекомендацій Експертної громадської ради при міському голові на сайті Миколаївської міської ради розміщено розрахунки побудинкових тарифів, наданих житлово-експлуатаційними організаціями.

Станом на 01.11.2016 року всіма житлово-експлуатаційними підприємствами міста, що обслуговують житловий фонд співвласників багатоквартирних будинків на підставі електронних паспортів, виконано розрахункипобудинкових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням змін складових статей витрат, відповідно до вимог постанови КМУ від 01.06.2011 №869.

Для запобігання значного росту тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порівнянні з діючими, розрахунки побудинкових тарифів проводяться на мінімальний перелік послуг, що затверджено рішенням виконавчого комітету ММР від 30.06.2010 №1023.

Тарифи

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: